מחזירים את בית הכנסת לציבור

מחזירים את בית הכנסת לציבור

מספר חתימות

95
 
200  

אנחנו מתפללי בית הכנסת היכל יעקב מבקשים ממר יעקב מועלם לשתף את ציבור המתפללים בעשייה למען בית הכנסת , ולקיים בחירות בהקדם האפשרי , באופן שהציבור יבחר את ההנהלה כפי שהחוק מחייב.

כמו כן כציבור שתורם כספים לבית הכנסת , אנחנו מבקשים בכל תוקף ממר יעקב מועלם לגלות שקיפות מלאה ולפרסם לציבור את התנהלות הכספים של העמותה שמנהלת את בית הכנסת , ולתלות בלוח המודעות של בית הכנסת מדי חודש בחודשו דוחות כספיים כמה נכנס וכמה יצא בצורה מפורטת.

מזה כחודש שהוחלפו הצילנדרים של בית הכנסת (ללא ידיעת הציבור וללא ידיעת חלק מהגבאים), ואנשים (חלקם אנשים מבוגרים) מתפללים בחוץ בקור ובחושך ואפילו כוס מים לשתות אין , והדבר הוא חרפה ויריקה בפרצוף של ציבור המתפללים אשר מתפלל שנים רבות בבית הכנסת ותורם סכומים גדולים לבית הכנסת.

אי לכך ובהתאם לזאת מר מועלם מתבקש לפתוח לאלתר את שערי בית הכנסת לציבור המתפללים לצורך תפילה ולימוד תורה , ולאפשר לציבור המתפללים לקרוא בספרי התורה של בית הכנסת אשר נתרמו לזיכוי הרבים.

מר יעקב מועלם מתבקש לתקן את ליקויי הבטיחות החמורים שקיימים בבית הכנסת וכן לשפץ ולחדש את בית הכנסת.

כציבור שמחזיק את בית הכנסת בתרומות שלנו , זכותנו לדעת מה נעשה בכסף שלנו וזכותנו לבחור וועד והנהלה שתייצג אותנו וזכותנו להתפלל בתוך בית הכנסת , וזכותינו לקרוא בספרי התורה שהציבור תרם מכספו.

לא ננוח ולא נשקוט עד שיקויימו הדברים הנ''ל.

לא נסכים יותר להתנהגות והתנהלות בריונית!!!

מחזירים את בית הכנסת לציבור !!!!!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

15/03/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
14/03/2021
העצומה נפתחה