לא מלמדים? לא משלמים!

אין תמונה

מספר חתימות

371
 
1,000  

אנו הסטודנטים ב"אקדמית תל אביב-יפו", בחרנו ללמוד במוסד זה מכיוון שהוא משלב בין לימודים ברמה גבוהה למרצים אטרקטיביים מהשורה הראשונה של האקדמיה בארץ.

לאחרונה המרצים הבכירים הכריזו על שביתה ואינם מגיעים להרצאות, או מאשרים בדיקה של מבחנים, עובדה זו גורמת לנו, הסטודנטים, עוול גדול, השילוב בין חוסר הוודאות לגבי התמשכות השביתה מצד אחד, ומצד השני חוסר הוודאות לגבי המשך לימודנו האקדמי גורם לנו עגמת נפש רבה. כל אלו פוגעים אנושות בציבור הסטודנטים.

אנו בחרנו את מערכת השעות שלנו בקפידה על מנת שנוכל לשלב בין לימודנו האקדמי לבין העבודה אשר ממנת את לימודנו, הבחירה בעבודה לוותה בידיעת מערכת השעות והתאמת שעות העבודה למערכת, אנחנו כרגע לא עובדים בשעות של ההרצאות שבוטלו מחד גיסא, וכאשר נחזור ללימודים נתבקש להישאר בשעות לא ידועות מחוץ למערכת השעות ולכן נצטרך לבטל שעות עבודה מאידך גיסא.

עובדה צינית זו מציבה אותנו בפני בחירות לא אפשריות, או לאבד שעות אקדמיות יקרות מפז או לאבד את העבודה שממנת את לימודנו.

במקום לכבד אותנו כסטודנטים גם הנהלת המוסד וגם ועד המרצים הבכירים בוחרים להמשיך להתגושש בקרבות בוץ ולהוציא הודעות יח"צ לציבור הסטודנטים, שברור לכולם שמדובר במאבק עיקש בין גרסאות ומחוסר רצון להתגמש - ומותירים את הסטודנטים כבני ערובה במאבקם.

ועד המרצים הבכיר והנהלת המוסד שכחו בתוך המאבק אותנו הסטודנטים ולכן אנו מבקשים מועד המרצים להשעות את השביתה ומבקשים משני הצדדים לחזור לשולחן הדיונים בתום לב ומתוך רצון כנה לשמור על מעמדה האקדמי של "האקדמית תל אביב-יפו" כמוסד אקדמי מוביל בישראל.

עד אז, אנו מסרבים לשלם את שכר הלימוד שהרי איננו מקבלים אף תמורה כספית בגינו ומונעים מאיתנו את הכלים להצלחה, ומודעים להשלכות לגבי אי תשלום.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

13/11/2017
העצומה השיגה 100 חתימות!
13/11/2017
העצומה נפתחה