העסקה ישירה במערכת החינוך הציבורית

אין תמונה

מספר חתימות

עד כה נאספו: 487 חתימות.

לא מיישמים צדק חברתי בכלים של עוול חברתי

 אנו, החתומות/ים מטה, קוראות/ים לשר החינוך שלא להעסיק מדריכות/ים, מורות/ים וגננות באמצעות גופים מתווכים לטובת יישומו של יום לימודים ארוך.

אנו מברכות/ים על הרפורמה של יום לימודים ארוך בבתי הספר ובגני הילדים, בעקבות המלצות דו"ח ועדת טרכטנברג, אך מבקשות/ים לוודא כי היישום יעשה באמצעות העסקה ישירה של המדריכות, המורות והגננות שיתווספו למערכת החינוך לשם יישום הרפורמה.

 אנו מתנגדות/ים בכל תוקף לתופעה המתרחבת של העסקת מדריכות/ים, מורות/ים, גננות, מרצות/ים וסגל באמצעות גופים מתווכים בתוך לב ליבה של מערכת החינוך הציבורית. העסקה זו הינה ברוב המקרים העסקה פוגענית ובכל המקרים יוצרת מעמדות בתוך מקום העבודה.

 אנו מבקשות/ים משר החינוך וממנכ"לית משרד החינוך ליישם את הרפורמה של יום לימוד ארוך באמצעות קליטת מורות וגננות על ידי העסקה ישירה במערכת החינוך הציבורית.  -----------------------------------------------------------------------------------------------

 *הערה לחותמות/ים: במידה והנך בתפקיד ציבורי רלוונטי (למשל פרופ' לחינוך, ראש עיר וכד') אנא ציינו זאת בהערות או כיתבו אלינו לדואר אלקטרוני  rights.teach  בג'ימייל.* מידע על המאבק באתר המטה להעסקה הוגנת של מורות ומורים  https://sites.google.com/site/morotmorim/* * מידע נוסף  נוסף  בכתבה  ממעריב  http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/376/196.html?hp=1&cat=402

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

08/03/2012
העצומה השיגה 100 חתימות!
05/03/2012
העצומה נפתחה