חזרה חלקית ללמידה פרונטלית

חזרה חלקית ללמידה פרונטלית

מספר חתימות

250
 
300  

לכבודמכללת אורות קמפוס אלקנהשלום רב,הנדון: מכתב על בקשה להמשך לימודים בזום.כנציגות תואר ראשון מכללת אורות אנו פונות אליכם על מנת להעלות נקודות שעלולות להוות בעיה בחזרה ללימודים פרונטליים.אנו מבינות שהושקעה מחשבה רבה בהחלטה על חזרה ללימודים סדירים בקמפוס אך למרות זאת אנו פונות ומבקשות לשקול מחדש את ההחלטה הנ'ל, זאת לאחר שראינו שהלימוד דרך הזום בשנה שהייתה היה בסדר גמור ולא פגע בלימודים.הסיבות כדלקמן:

נקודה ראשונה ומשמעותית, הינה נושא הבידודים.בנות רבות הינן נשואות ואמהות לילדים קטנים או גרות עם הורים / בני משפחה בסיכון.למרות החיסונים הנרחבים, ידוע לכל כי הילדים טרם יכולים להתחסן וישנם גם מבוגרים ואחרים שאינם יכולים להתחסן מסיבות שונות. לכן, יש לקחת בחשבון כי לפחות בתקופה הקרובה, הבידודים ימשיכו להיות חלק נכבד מחיינו ובעיקר אצל אותן תלמידות עם ילדים קטנים אשר ייאלצו להישאר עם ילדיהן בבית ולא יוכלו להגיע ללימודים פרונטליים.בידוד משמעותו מספר היעדרויות רב והשלמת פערים לימודיים!השיעורים המוקלטים שמתקיימים בזום יאפשרו לכל מי שנאלצת להכנס לבידוד להיות ביחד עם כולן בחומר ולא ליצור פערים של שבועות ארוכים של בידוד (והרי ידוע שאם ילד יוצא חיובי ומדביק ילדים אחרים הרי יכולה להיווצר תקופה ארוכה אפילו מאד).

כפי שנכתב לעיל, ידוע כי לא כל הבנות מחוסנות נגד נגיף הקורונה, ועריכת בדיקת קורונה בייתית בכל יום עולה כסף שלא כל אחת יכולה לאפשר לעצמה בכל שבוע מחדש. ולכן, אם תתאפשר חזרה חלקית ללמידה פרונטלית, עריכת בדיקת קורונה ביתית לשבוע אחד של למידה פרונטלית תהיה יותר הגיונית.

כמו כן, החיסון אינו מגן ב- 100% מפני הנגיף כך שגם אם כולן תהיינה מחוסנות, עדיין יש סיכוי להידבקות בעיקר עקב שהייה בכיתה סגורה במשך שעות רבות. ישנן סטודנטיות הפוחדות ודואגות לבריאותן ובריאות הקרובים להן בעקבות היחשפות לאנשים רבים.

מבלי לפגוע באמור לעיל, כמובן שנגיע לצורך הימים של העבודה המעשית שלא ניתן לעשות באמצעות הזום, כל אחת במקומה וכפי שנקבע במתווה התו הירוק.

מצורפת בזאת עצומה חתומה ע"י הסטודנטיות לתואר ראשון.נודה מאוד על חשיבה מחודשת בעניין חזרה חלקית לקמפוס על מנת לאפשר לכולנו להמשיך את הלימודים על הפן הטוב ביותר למרות שהקורונה עדיין איתנו.בבריאות איתנהסטודנטיות תואר ראשון מכללת אורות תשפ"ב.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

06/10/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
06/10/2021
העצומה נפתחה