נלחמים על מצפהתל

נלחמים על מצפהתל

מספר חתימות

3,426
 
5,000  
 
שלום לכם, המאבק על גבעת התורמוסים של ירושלים ממשיך ואנחנו צריכים את עזרתכם דחוף.פתחנו קמפיין גיוס המונים כדי לממן את המאבק המשפטי וכדי להבטיח שהמצפתל ישאר אתר טבע פורח גם בעתיד. בבקשה היכנסו לקישור ותירמו אפילו 50ש"ח, ושתפו את הבקשה עם עוד אנשים. התרומות דרך Jgive ומוכרות לצרכי מס.בשנה שעברה הצלחנו בעזרתכם להגיע ל יותר מ 3,000 חותמים על העצומה הזאת להצלת המצפתל, בבקשה תעזרו לנו להגיע לכמות כזו של תורמים. המון תודה! "משמרת מצפתל" , גבעת התורמוסים של ירושלים.https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/72395
 
#לשמורעלהמצפתל #לשמור_על_המצפתל
שכונת ארמון הנציב יצאה בקמפיין לשמור על גבעת האנטנה ברכס ארמון הנציב, כשטח פתוח בשכונת ארמון הנציב בין רחובות על"ר לאבשלום חביב ומאיר נקר. 
 
אנו נלחמים על שמירת אתרי הטבע בשכונת ארמון הנציב, אשר להם משמעות רחבה הרבה יותר, לירושלים ובכלל לאלו הבאים מכל העולם להינות מירושלים! 
תוכנית בניית המשטרה על אתר טבע עירוני היא פשע לכל דבר ועניין, בעיקר בשל הסיבות הבאות:
1. אנו מתנגדים לתוכניות הבניה ללא בדיקת חלופות באופן מקצועי ושקוף!
 
2. אנו מתנגדים לפגיעה באיכות החיים של תושבי השכונה שלא לצורך אמיתי!
3. עד שנת 2014 משטרת ישראל לא ראתה צורך שתהיה תחנת משטרה בשכונה ורק לאחר מאבק תושבים עיקש נעתרה המשטרה לבנות תחנת משטרה בשכונה! 
4. תחנת המשטרה חייבת לתפקד באופן ראוי וללא הפסקה - אנו בעד! ובשל כך, אנו מבינים כי זיהום האור בלילה, זיהום רעש, יציאה דרך רחוב אבשלום חביב לאירועי חירום ועוד - אלו מפגעים אשר המיקום הנוכחי של המשטרה נותן מענה בניגוד למיקום על גבי הגבעה ברכס ארמון הנציב. 
5. לצערנו, אנו רואים כי עיריית ירושלים נוקטת באופן יזום צמצום השטחים הירוקים בשכונה ובירושלים בכלל! ולכן אנו קוראים גם לשמירה על עמק הזיתים! 
6. ירושלים תוכננה בעת המודרנית תוך שמירה על "חלונות פנורמיים" - נקודות תצפית - וקשר ויזואלי בין השכונות החדשות לבין החלקים ההיסטורים של העיר. אנחנו מתנגדים לעוד הולילנד בירושלים מבחינה תכנונית!!
 
חותמי עצומה זו קוראים למנוע מפגע זה ולהסיר את האיום בניית התחנה על ראשה של השכונה ולמצוא מיקום אחר  לבניית התחנה כפי שהוצע על ידי המינהל הקהילתי והתושבים מבלי לפגוע בחלקת הטבע היחידה באזור!
תושבי ארמון הנציב, צוות המאבק לשמירת מצפה תל!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

17/02/2021
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
06/02/2021
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
08/11/2020
העצומה השיגה 500 חתימות!
06/11/2020
העצומה השיגה 100 חתימות!
05/11/2020
העצומה נפתחה