מיינקראפט אדוקיישן אדישן- למידה חוויתית בבית הספר

מיינקראפט אדוקיישן אדישן- למידה חוויתית בבית הספר

מספר חתימות

63
 
200  

אני מניח שכולכם מכירים את המשחק המפורסם מיינקראפט. עולם שעשוי מקוביות ובו אתם יכולים לחצוב ולשים בלוקים. אבל ידעתם שקיימת גם גרסא לימודית של מיינקראפט? 

קיימת גם גרסא חינוכית של מיינקראפט בשם מיינקראפט אדוקיישן אדישן (מיינקראפט גרסא חינוכית) ובה השחקנים יכולים להיכנס למגוון שיעורים וללמוד על מדע, מתמטיקה, תכנות, כישורי שפה, היסטוריה, אומנות ועיצוב, רגישות חברתית, זכויות האדם ועוד... בגרסא החינוכית יש גם אופציה שמותאמת במיוחד לבתי ספר ומה שהיא עושה זה שהיא יוצרת מין כיתה וירטואלית שבה כל התלמידים יכולים לשחק וללמוד ביחד על כל הנושאים למעלה דרך מיינקראפט.

בהרבה בתי ספר בניו זילנד ניסו את התוכנית של מיינקראפט אדוקיישן אדישן והיא הייתה הצלחה מסחררת. ללמוד דרך משחק מחשב זה כנראה חלום של הרבה ילדים וזה בטח הרבה יותר כיף ומעניין מהשיטה המיושנת של ספרים ומחברות. ואני מניח שאחרי מה ששמעתם חלקכם אולי רוצים שגם בבית הספר שלנו שדות איילון יהיה הפרוייקט המהנה הזה של למידה בתוך משחק. ובכן יצרתי עצומה אינטרנטית שאולי תשכנע את צוות בית הספר להתחיל את הפרוייקט. הרעיון שלי הוא שבחדר מחשבים יקנו את המשחק לכל המחשבים ואז לכל כיתה יהיה פעם בשבוע שיעור מיינקראפט בו ילמדו ממגוון הנושאים שמציעה התוכנית, למיגה חוויתית במשחק מחשב. כדי שזה יקרה על מה שאתם צריכים הוא לחתום על העצומה ולשתף למי שלומד בבית ספר שאתם מכירים דרך רשתות חברתיות. 

מקווה שנצליח

מאת איתי גור ו'2

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

31/01/2022
העצומה השיגה 50 חתימות!
25/01/2022
העצומה נפתחה