מין הראוי שמכללת אורנים תכשיר לחינוך מיני

מין הראוי שמכללת אורנים תכשיר לחינוך מיני

מספר חתימות

182
 
250  

אפשר שאלה רגע? 

איך אתם עם לדבר על פורנו עם בני נוער? על יחסי מין? על זוגיות? על אמצעי מניעה?... לא משהו? 

אנחנו מאמינים שכל מורה בעתיד יפגוש את נושא המיניות בבית הספר: בשיחות של התלמידים בהפסקות, בהערות של תלמידים אחד כלפי השני, וכן בשיעורים עצמם. אבל אצלנו במכללה כמעט ואין שום הכשרה הנוגעת לנושא. 

אנו דורשים שכל הסטודנטים במכללה, מכל המסלולים וההתמחויות, יעברו הכשרה בנושא שיח על מיניות בריאה. לא יתכן שמורי העתיד לא יחזיקו בכלים האלו! 

אנחנו סטודנטים במכללה, מור גלובין, פז עסור וזוהר ברונשטט מעוניינים להכניס לתכנית הלימודים במכללת אורנים קורס חובה בנושא מיניות בריאה, לסטודנטים בכלל המסלולים וההתמחויות. בכוונתנו לשלוח לדיקן הסטודנטים ולרקטור המכללה את העצומה הזו על מנת שנוכל לקדם הכנסת קורס בנושא מיניות בריאה כקורס חובה כחלק מתעודת ההוראה.

אתן ואתם, הסטודנטים במכללת אורנים, שותפים לפרויקט שלנו וחלק בלתי נפרד ממנו! כדי שהמיזם יצליח, ההירתמות שלכם למיזם הכרחית. שיתוף הפעולה שלכם ותמיכתכם במיזם הם חלק מהותי בדרישה מהמכללה להכנסת קורס בנושא מיניות בריאה לתכנית הלימודים. חשוב לנו לציין, כי נעשו כבר מגעים לקידום דרישה זו אל מול גורמים במכללה, אך אנו זקוקים לכם כדי שנוכל לשקף את המציאות ואת רצונותיהם וצורכיהם של הסטודנטים והסטודנטיות. 

חתמו על המכתב כדי לתמוך ולהצטרף!

מין הראוי הינו מיזם ארצי הפועל בכל מוסדות ההכשרה לתעודת ההוראה. מיזם זה נועד לשנות את השיח על מיניות במערכת החינוך הישראלית. 

מוזמנים להמשיך ולקרוא עלינו בדף הפייסבוק שלנו- עמוד פייסבוק- מין הראוי

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

16/03/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
15/03/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
15/03/2021
העצומה נפתחה