פתיחת אגף המחול במתנס

אין תמונה

מספר חתימות

138
 
300  

אל: אורי מסיל מאת: הורי, רקדני, ובית הספר למחול של המתנס והלהקה- מחול מדבר, מתנס מעלה אדומים

שלום רב,

אנו בית הספר למחול של המתנס והלהקה- מחול מדבר, פונים אלייך בבקשה לפתיחת אגף המחול במתנס.בית הספר למחול קיים זמן רב ובמהלכו ייצג את מעלה אדומים בארץ ואף בשליחויות אל מחוץ לארץ. בעקבות משבר הקורונה, אגף המחול במתנ״ס נסגר מספר פעמים ובכך הופסקה פעילות הרקדנים. דבר הפוגע ביכולות הפיזיות בתחום הריקוד.

אנו עוקבים באופן רציף אחר הנחיות משרד הבריאות והנחיות העירייה וראינו שמספר רב של אירגונים מטעם המתנ"ס חזרו לשגרה בהדרגה ופועלים באופן רגיל, המדינה מאשרת את פתיחת החוגים, ויש אישור מהעירייה.  

ניתן לפתוח מחדש את אגף המחול. המשך שגרת המחול מאוד חיונית. הפסקה של מעל לחצי שנה פוגעת וקוטעת את תהליך העבודה ויכולה לגרום נזק ליכולות שלנו וככל שהזמן עובר, לא בטוח שיהיה אפשר לתקן אותם. מלבד הנזק הפיזי, קיים נזק נפשי אפילו גדול יותר. הילדים ישבו בבית במהלך תקופה מאד ארוכה ללא כל יכולת לרקוד, מסלול החיים שבו הרקדנים היו מגיל מאד צעיר נפסק והדבר פוגע בבריאות הנפשית שלהם. מדבר עבורנו מהווה כבית חם, מעבר למחול. היחס, האכפתיות, אלו דברים שילדים בגילאים כאלה צריכים במיוחד אחרי תקופת הקורונה המאתגרת.

בנוסף לכך, נבחרנו לייצג את מעלה אדומים בתחרות אהב״י, בה משתתפות קבוצות רבות מהארץ. בגלל התנגדות פתיחת אגף המחול, אנחנו הלהקה היחידה שלא תשתתף בגמר ותייצג את מעלה אדומים.

נשמח שהשיקול שלך לא יהיה כלכלי, זו הבריאות הנפשית והפיזית שלנו ושל ילדינו. 

אם להקת מדבר לא תחזור בקרוב, היא תתפרק. כל ההצלחה וההשקעות שלה במשך שנים רבים ירדו לטמיון. להקת מדבר היא אחת ממקורות הגאווה וההצלחה במעלה אדומים, ואין דבר שנרצה יותר מלהמשיך להתגאות בעיר שלנו במקומות בהם אנחנו משתתפים.

 תודה מראש

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

09/04/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
08/04/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
08/04/2021
העצומה נפתחה