מכנסיים קצרים- כן בבית ספרנו!

מכנסיים קצרים- כן בבית ספרנו!

מספר חתימות

700
 
700  

הורים יקרים,

בימים חמים אלו, ועם החזרה למסגרות החינוך,  עלה שוב במלוא העוצמה הקונפליקט סביב אישור הגעה לבתי הספר במכנסיים קצרים בחינוך העל- יסודי.
בשנים האחרונות הקונפליקט שב ומתעורר מאחר והגזרה למכנסיים בגובה הברך, משמעותה בפועל שבנות נאלצות להגיע לבית הספר במכנסיים ארוכים, גם בימי הקיץ החמים.
אנו תומכים בהנחלה של קודי לבוש אחידים אך דורשים ומצפים שיהיו סבירים ויאפשרו לבנינו ובנותינו ללמוד בנוחות גם בימי הקיץ המאופיינים בחום כבד.
אנו מבקשים להפסיק את ההתעסקות סביב והמדידות של אורך מכנסי הבנות והבנים כאחד.
 
אנו פונים לראש המועצה, למחזיק תיק החינוך ולראשי מערכת החינוך בישוב בבקשה לנסח ביחד איתנו ההורים קוד לבוש אחיד, שמחד מכבד את המוסד החינוכי ומנגד מאפשר שהות נוחה לילדינו גם בימי הקיץ החמים. העקרונות המוצעים אינם עוסקים במדידת סנטימטרים של בד, אלא בעמידה במספר כללי אצבע: חולצה עם סמל בית ספר מבלי לגזור או לשנות אותה בכל צורה או דרך. מכנסיים ניתן ללבוש בכל אורך ובלבד שישמרו התנאים הבאים: לא צצים שום איברים אינטימיים, ומבלי שמציצים שום בגדים תחתונים. כללים אלו כמובן גם במצב ישיבה על כיסא או ריצפה אם יש פעילות הדורשת זאת.
נהלים כאלו, עומדים בהלימה עם חינוך לגבולות ולכבוד למסגרת החינוכית, ואינם עושים שימוש בעקרונות זרים שהתנחלו בשנים האחרונות בלב מערכת החינוך.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

20/05/2020
העצומה השיגה 500 חתימות!
19/05/2020
העצומה השיגה 100 חתימות!
19/05/2020
העצומה נפתחה