יענקלך

יענקלך

מספר חתימות

11
 
30,000  
פורסם בתאריך: 10/06/2019
 

שלום חברים ירוקים...

לפני שאפנה אליכם ישירות יש לי מכתב קטן ממני ליענקלה.

מכבי של השנים האחרונות הופכת ממועדון פאר הכי גדול בישראל שכל שחקן חולם להגיע אליו למועדון ששחקנים נרתעים ממנו,לא רוצים להגיע אליו,למועדון שחושב בצורה תבוסתנית,למועדון מנותק.

לנ"ל יש מספר גורמים אבל הראשון שצריך לחטוף הוא יעקב שחר,אליל נעורי,הסבא והאבא של כולנו,האיש שבאמת לעולם אבל לעולם לא יישכח לו את הטוב שעשה לי כילד ולקבוצה שלי.

אבל ויש כאן אבל גדול אני לא מוכן לקבל את מה שקורה כאן בשנים האחרונות נכון,גם אני הייתי מאותם אלו שהאמנתי ששחר עוד יכול,הוא עוד יחזור,הוא עוד ישתיק את כולנו אבל די לא עוד!!

שחר אנא ממך בבקשה ממך תמכור את מכבי למי שרוצה להשקיע, תמכור את מכבי למי שעוד רעב, למי שרוצה להצליח, למי שעוד לא חווה הצלחה.

האמן לי שחר ככל שתקדים לעשות זאת יהיה יותר טוב למכבי שלנו לא לנו ולא לך למכבי!!! האימפריה שאתה במו ידך בנית, נכון גם לנו האוהדים יש חלק בהצלחה של מכבי והפיכתה למועדון מספר 1 בארץ אבל בלעדיך לא היינו שם, האמן לי שחר אין אוהד אחד שישכח אותך אם תעשה זאת לא נזכור אותך כאחד שברח ממש לא נזכור אותך כאחד שעשה את הכל לטובת מכבי.

חברים ירוקים הגיע הזמן להפוך את העולם הגיע הזמן שהאדמה תרעד הגיע הזמן להשמיע את קולנו כי אנחנו חזקים ביחד ואף אחד לא יכול לעצור צבא ירוק.

הגיע הזמן שהמועדון יתחבר חזרה לקהל, הגיע הזמן שנחזור להוביל ולא להיות מובלים די!!! עד כאן!!

אם זה לא ילך בטוב זה ילך ברע, אם לא ישחררו אנחנו נשחרר אותה אבל מכבי היא שלנו!!!!!!

ואם אנחנו רוצים לבצע שינוי ורוצים שיקרה כאן משהו אחר אנחנו ורק אנחנו יכולים לעשות את זה 

אז קדימה בוא נראה לכולם שאת הצבא הירוק לא ניתן לעצור ולא ניתן להשתיק דיייי!!!!! הגיעו מים עד נפש

גם במצרים היו רק 7 שנים רעות, דיייי הגיע הזמן להחזיר את מכבי לקדמת הבמה הגיע הזמן לחזור ולהיות המועדון הגדול במדינה, הגיע זמנו של הענק הירוק......

אם מכבי חשובה לך תחתום, תחתום כדי שהחרא שאנחנו אוכלים יפסיק!!!!

תחתום אם נמאס לך לשמוע רק תירוצים ושקרים!!!

אבל מעל הכל תחתום אם מכבי חשובה לך באמת

נכתב בלשון זכר אבל פונה כמובן לאלפי האוהדות שלנו 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו