פינוי המעונות

אין תמונה

מספר חתימות

עד כה נאספו: 25 חתימות.
פורסם בתאריך: 11/07/2021
 

לכבוד: מנכ"ל גבעת ושינגטון              מר יקי סעדה

הנידון: פינוי מעונות הסטודנטים בפסח ובשבועות

שלום רב,

אנו תלמידי מכללת גבעת ושינגטון, המתגוררים במעונות הרווקים, מודים לך ולכל הפועלים בגבעה על היחס והדאגה לנוחיותנו. במהלך שנת הלימודים בכלל, ובשנת הקורונה בפרט.

כמידי שנה, התבקשנו לפנות את המעונות אותם אנו משכירים במהלך חג הפסח באופן מלא ובחג השבועות באופן חלקי. מכיוון שאנו משלמים סכום מכובד ביחס לגודל המעונות וכמות המתגוררים בדירה ובחדר, אנו פונים אליך בבקשה לשינוי התנאים.

בפסח ובשבועות אנו משלמים תשלום מלא על המגורים, למרות שאנו לא נמצאים בפועל במעונות. בנוסף, רובינו מגדירים את המעונות כבית לכל דבר ועניין, וחלקינו אף משנים את כתובתנו לכתובת הגבעה.

אנחנו מבקשים ממך לראות את הצער שנגרם בשל פינוי המעונות, ולהתייחס לנושא זה מתוך הסתכלות על עוגמת הנפש שנגרמת לנו.

היינו שמחים שלא נצטרך לפנות את המעונות בכלל, לא בפסח ולא בשבועות. מכיוון שאנו מודעים לצורך הכספי שיש באירוח בחג הפסח, אנו מבקשים שזה יעשה בתנאים הבאים:

  1. הפחתה כספית - בחודש שאנו מפנים את המעונות בחג הפסח, להוריד משכר הדירה את הימים בהם אנו לא נמצאים. את כמות הימים יש לחשב מהיום בו אנו מפנים את המעונות, כבקשתכם, ועד ליום בו אנו יכולים לחזור למעונות.
  2. הקצאת חדרים לאחסון חפצים אישיים - אנו מבקשים מהגבעה שתקצה חדרים בהם נוכל להניח את חפצינו בביטחון, באחריות שלא יינזקו, מכיוון שאנו חוזרים למעונות הגבעה לאחר החג.
  3. שליחת כוח עזר לפינוי המעונות - אנחנו מתבקשים לפנות דירה, אחרי כשבעה חודשים שאנו גרים בה, עד כדי שלא יישאר בה רהיט אחד שהבאנו. אנחנו מבקשים לפחות התחשבות ועזרה בפינוי ושינוע כל החפצים שלנו.

בנוסף, אנחנו מבקשים לבטל את הפינוי בשבועות. היינו רוצים שתראה בנו כאנשים שגרים בגבעה, ותבין שזה פינוי לזמן קצר מאוד, ובשבילנו זאת טרחה גדולה, במיוחד ששבועות זה זמן קצר לאחר פסח.

אנו מקווים שתראה את הבקשה הזאת כבקשה של אדם קרוב אליך, ולא בתור אנשים אקראיים שמתגוררים בגבעה. חשוב לנו לגור בגבעה, ולהיות חלק ממנה ולהמליץ על מקום זה גם בשביל חברים. אבל אנחנו מרגישים בנושא זה שאין כל התחשבות וראיה של הצד שלנו.

לכן אנחנו פונים אליך כעת, לפני תחילת שנה"ל התשפ"ב 2022 הבלע"ט, במטרה לשנות את המצב חסר-האונים שבו אנו נמצאים.

אנו רוצים להודות לך שוב על כל עשייתך בגבעה למען התלמידים והתושבים המתגוררים בה, על מגוון רב של פעילויות לשעות הפנאי ועל פעילותך רבת השנים למען גבעת ושינגטון.

בכבוד רב ובתודה מראש, תלמידי מעונות מכללת גבעת ושינגטון.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו