שינוי המצב הפוליטי במדינת ישראל

אין תמונה

מספר חתימות

64
 
300  

אנו אזרחי המדינה מוכרחים לראות את המצב הפוליטי הקשה במדינה שמשפיע על כולנו, להפסיק להתעלם ממנו ולפעול לשינויו, בין אם לצאת להפגין, להפעיל לחץ על הפוליטיקאים או לשכנע קבוצות בעלות השפעה בחברה להתערב במצב הקיים ולא לפחד להביע דעה.

במהלך השנתיים האחרונות הפוליטיקאים של מדינת ישראל שאתה נמנה ביניהם לא מצליחים להקים ממשלה יציבה שתוכל לעמוד בכל זמן כהונתה שאמור להיות 4 שנים. חוסר היכולת להקים ממשלה יציבה שתחזיק לפרק זמן ארוך יותר מחצי שנה או שנה או בכלל ממשלה זמנית פוגעת בתהליך קבלת ההחלטות, חלוקת התקציב וחקיקת חוקים בצורה תקינה במדינת ישראל.

אי יציבות זו פוגעת בנו ובכל שאר אזרחי המדינה בכך שאנו תקועים במעגל בלתי פוסק שחוזר על עצמו,  בחירות אחרי בחירות שמבזבזות הרבה כסף מכיס האזרחים שיכול לשמש לדברים בעדיפות גבוהה יותר.רק במהלך השנה האחרונה בצל מגפת הקורונה נערכו 2 מערכות בחירות ושני ניסיונות להקמת ממשלה שלקחו מאיתנו האזרחים הרבה כסף מיותר שיכל לעזור לעבור את תקופת הקורונה בצורה נעימה יותר כמה שאפשר לאור נסיבות המגפה ופחות לחוצה מעתידנו ועתיד המדינה.

בתור אזרחיות במדינה אנו פונות אליכם אזרחים שווים כמונו לחשוב על טובתה של המדינה ולנסות לפעול למען קטיעת המעגל הבלתי פוסק שבו אנו נמצאים, להפסיק להיות אדישים למצב ולנסות לעשות הכל בשביל לשנות ולהשאיר מדינה טובה יותר לדור העתיד.  

לסיכום, אנו מקוות לאור מה שהצגנו הצלחנו להצית בכם את הרצון לפעול, להשפיע ולקיים את תפקידכם כאזרחים אקטיביים במדינת ישראל.        

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

09/05/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
02/05/2021
העצומה נפתחה