לא נסכים להיות ההורים השכולים הבאים!

לא נסכים להיות ההורים השכולים הבאים!

מספר חתימות

502
 
500  

אפריל 2024

לכבוד ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, שר הבטחון מר יואב גלנט וחבר הקבינט השר בני גנץ,

אנחנו אימהות ואבות ללוחמים ולוחמות שמשרתים בשירות קרבי בעזה - פונים אליכם עם מסר ברור וחד- לא נסכים להיות ההורים השכולים הבאים!

בבוקר ה- 7.10 הערנו את ילדנו, לוחמים, חיילים בסדיר, בקבע ובמילואים ושלחנו את ילדנו בדמעות ובגאווה להגן על הבית. אנחנו, שחינכנו אותם להתגייס לשירות קרבי ולתרום, עדיין רואים ומאמינים בחשיבות ערך השירות המשמעותי ובשמירה על בטחון המדינה.

בשבועות האחרונים אנחנו מבינים שהמצב השתנה. הילדים שלנו, שלחמו בגבורה ואיבדו את אחיהם לנשק, נמצאים מזה שבועות ברצועה ללא תכלית או מטרה. הם חוזרים מידי יום לאותם המקומות, יושבים במבנים, משחקים בקלפים, פותרים תשבצים וממתינים לקבלת ההחלטות הדרג המדיני תוך סיכון יומיומי של חייהם.

רק בסוף השבוע האחרון נפלו 3 לוחמי צה״ל, ביניהם שני לוחמי אגוז, שנפלו בעת ששהו במבנה במסגרת אותו שלב של דשדוש והמתנה ורבים אחרים נפצעו עם פציעות קשות לכל החיים.

אין שום יתרון בהשארת הכוחות הקרקעיים ברצועה! ההחלטה של הדרג המדיני שלא לקבל החלטה בנוגע לנעשה ברצועה מעמידה את ילדנו בסכנה יום יומית!

אנחנו, ששלחנו את ילדנו להילחם ולהגן על הבית, תוך הבנה אמיתית של המחיר הכבד שאנו עשויים לשלם, לא מסכימים לסכן את בנינו לשווא וקוראים לכם לקבל את החלטה על היום שאחרי ולהוציא את ילדנו מהרצועה!!!

להצטרפות לקבוצת הואטספhttps://chat.whatsapp.com/E1g1M3h5gCmLJIeVUClQQs

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

15/05/2024
העצומה השיגה 500 חתימות!
01/04/2024
העצומה השיגה 100 חתימות!
01/04/2024
העצומה נפתחה