מצילים את מכבי ציון שדרות!

מצילים את מכבי ציון שדרות!

מספר חתימות

182
 
2,500  

מצילים את מכבי ציון שדרות !

זה הרגע וזה הזמן להצטרף אלינו לעצומה להצלת הקבוצה !

תושבי שדרות היקרים! אוהדי מכבי ציון שדרות! וכל אוהבי הכדורגל והספורט - אנחנו צריכים אתכם איתנו יותר מתמיד !

מזה כ-15 שנה שעמותת מכבי פועלת בעיר שדרות . העמותה מובילה את הספורט בעיר בתחום הכדורגל, כדורסל, התעמלות אמנותית , חוגים לילדים, נוער ועוד …

קבוצת הכדורגל המהווה מקור גאווה לעיר שדרות בשנים האחרונות , מכבי ציון שדרות, עומדת כעת בפני סכנת סגירה ! בסיום העונה האחרונה בליגה ב’ שהסתיימה בכך שמכבי כמעט והעפילה לליגה א’ , עם ליווי של מאות אוהדים לכל משחק בית וחוץ, התבשרה הקבוצה שעיריית שדרות תפסיק לתמוך בה כפי שעשתה בכל השנים האחרונות . הדבר מעמיד את הקבוצה בפני סכנה ממשית של סגירה !

האם ייתכן כי הקבוצה הבוגרת של העיר שדרות שהייתה פעילה לאורך כל השנים בליגות , והייתה מקור גאווה לעיר, עם מאות אוהדים, משחקים מרגשים , התמודדות בגביע המדינה , וטורנירים שונים ברחבי הארץ תיסגר ? אסור לנו, ולכל תושב בעיר, ולכל אוהד כדורגל בעיר שדבר כזה יקרה !

הקבוצה הבוגרת מהווה מודל לחיקוי עבור קבוצות הילדים והנוער, ומהווה תרבות ספורט בעיר, ובילוי בימי שישי ובאמצע שבוע בכל משחק לכל אדם ואדם בעיר הזאת ! עבור ילדינו, עבור העתיד של הספורט בעיר הקבוצה מכבי ציון שדרות חייבת להמשיך את הפעילות שלה !

אוהדים , ושחקנים , ומאמנים, וצוות מקצועי , וכמובן עיריית שדרות חייבים לזכור שהפעילות של מכבי ציון שדרות כאן בעיר, חייבת להימשך כפי שהיה נהוג בעבר כך יהיה נהוג גם בעתיד !

נסיים במשפט חכם שאומר "'עיר שלא יודעת את עברה עתידה לוט בערפל” מכבי שדרות חקוקה בהיסטוריה של העיר שדרות .

תושבים, ואוהדים יקרים ! שתפו את העצומה, עזרו לנו להגיע לכמה שיותר אנשים, על מנת לאפשר את המשך הפעילות של הקבוצה הבוגרת של מכבי ציון שדרות ! למענכם, למען עתיד ילדי העיר !

יאללה מכבי ! יאללה שדרות ! ביחד ננצח !

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

02/09/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
02/09/2021
העצומה נפתחה