אל תקברו אותנו חיים

אין תמונה

מספר חתימות

925
 
1,000  

כולנו אוהבים את מבשרת ובחרנו *לחיות* בה, להקים בה בית, משפחה וקהילה. למרבה הצער ראש המועצה, יורם שמעון, החליט להקים בסמוך לשכונה בית קברות ליד מגדל המים שביד-אסא.

מסקנותיה של הועדה מטעם המועצה קבעה כי איזור מגדל המים לא ראוי להקמת בית עלמין הן בשל קרבה יתרה לבתי המגורים, איזור שלא בסמכות מבשרת, עומס על התחבורה העירונית הקיימת וכן הלאה. בנוסף, מדובר באיזור רגיש בטחונית ועל כן דרישות הצבא ממועצת מבשרת מורות על הקמת גדר בטחון, אבטחה אזרחית חמושה של כל לוויה ועוד **לחץ כאן לצפייה במסמך**

בית הקברות צפוי לקום על שטח של 14 דונם וכולל בית טהרה, סככת הספדים, חנייה לרכבי המתאבלים וכו. את בית העלמין תנהל בין היתר מועצת מטה בנימין אשר תאפשר קבורה גם לאלפי אנשים שאינם תושבי הישוב. לא ניתן לזה יד.

אנחנו לא נכנסים לשיקולי המועצה בנוגע לצורך בבית הקברות במבשרת-ציון ברמה העקרונית אלא דורשים שיוקם הרחק הרחק ממבתי המגורים שלנו, ומבתיהם של תושבים אחרים. 

מטה המאבק של התושבים כנגד בית עלמין בסמוך לשכונות הישוב, נעשה כל שביכולתנו על מנת להשמיע קול ולהילחם בהחלטה בכל הכלים העומדים לרשותינו חברתית, ציבורית ומשפטית וזאת על מנת למנוע פגיעה בתושבי מבשרת על כל שכונותיה. 

אנא שתפו את העצומה ועזרו לנו להשמיע קול שפוי. 

בברכה,

מטה המאבק

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

10/09/2019
העצומה השיגה 500 חתימות!
09/09/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
09/09/2019
העצומה נפתחה