מדינת ישראל אינה מגרשת ילדים!

מדינת ישראל אינה מגרשת ילדים!

מספר חתימות

1,281
 
100,000  

על התמונה  

צילום: ירון ברנר, ווי-נט. עיצוב אמנותי וגראפי וכיתוב: להב הלוי

תודה ללהב הלוי

 

IF A CHILD.... 

 If a child lives with criticism,he learns to condemn.If a child lives with hostility,he learns to fight.If a child lives with ridicule,he learns to be shy.If a child lives with shame,he learns to feel guilty.If a child lives with tolerance,he learns to be patient.If a child lives with encouragement,he learns confidence.If a child lives with praise,he learns to appreciate.If a child lives with fairness,he learns justice.If a child lives with security,he learns to have faith.If a child lives with approval, הוhe learns to like himself.If a child lives with acceptance and friendship,He learns to find love in the world.Author unknown

(מתנצל על סימני הפיסוק שלא במקומם, אך זה שניתן)

 

 

לכבוד הגברת שרה נתניהו.

הגברת נתניהו - באין מוצא אחר ולפני שהרע והנורא יעשה - אנו, אזרחי ישראל, ללא הבדל דת, גזע ומין ומכל צידי הקשת הפוליטית, פונים אלייך כמוצא אחרון.

בהיותך פסיכולוגית חינוכית ופסיכולוגית ילדים מומחית, בוודאי תביני את גודל הטראומה והזעזוע שכבר עברו , עוברים ויעברו כל אותם ילדי זרים העומדים בפני גירוש מן הארץ על לא עוול בכפם, וכמובן משפחותיהם.

להזכירך, הגברת נתניהו: מדובר ב-400 ילדים בלבד שנולדו כאן ואשר אינם עומדים בתנאים אשר נקבעו ע"י הוועדה שהוקמה לצורך גיבוש הקריטריונים לגירוש.

לב כל יהודי, בוודאי אבות ואמהות, נרעד ומתקומם נוכח המילה הנוראה "גירוש"הרודפת אותנו במודע ושלא במודע ומרחפת על ראשינו כלהב החרב המתהפכת.

שהרי, המדינה היא שאפשרה לדברים להגיע לאן שהגיעו ועתה היא מנסה לתקן תוך מעשה עוולה לא יהודי ולא הומני שאינו אמור ואינו יכול להתקבל על דעת בן אנוש.

נודה לך כאיש אחד לו תעשי כל שלאל ידך בכדי למנוע ולבטל את רוע הגזרה.

אח"כ שישבו מי שנדרשים לכך על המדוכה ויעלו פתרונות אפשריים.

במחילה, הגברת נתניהו - הצילי את הילדים הללו מגורל רע ונמהר. הזמן קצר עד למאוד.

תודה מראש

בשם כולנו

"גלובס", 07/08/2010, 12:40, מתוך ראיון שערכה אלה לוי-וינריב עם השופט העליון בדימוס, יעקב טירקל.

"כשמראים בטלוויזיה את הילדים המתוקים שמדברים עברית כמו כל ילד או נכד שלנו, קשה להגיד 'תיקחו אותו מפה לארץ רחוקה שהוא לא מכיר'. לבי נכמר" 

 

"שופט בית המשפט העליון בדימוס, יעקב טירקל…...לא יכול היה להתעלם מפרשת גירוש ילדי העובדים הזרים,שהסעירה השבוע את המדינה.

"במקורות מופיע הפסוק 'ועשית הישר והטוב'. הפרשנים המסורתיים שלנו, חז"ל, פירשו את 'ועשית הישר והטוב' כך שגם אם אתה מקיים כל מה שכתוב בספר, אתה צריך להיות גם בן אדם מעבר לזה. זה פורש כך, כי הפסוק הזה מופיע מיד אחרי עשרת הדיברות ופרשת שמע. חז"ל אמרו שאם אחרי זה מצאו לנכון להוסיף עוד משהו, אז כנראה שהייתה סיבה והיא שאתה חייב להיות הגון וטוב וישר מעבר לכללים הכתובים, ולעשות גם מה שלפנים משורת הדין".

"לגבי הילדים שכבר גרים כאן צריך לפעול על-פי צו הלב, ולעתיד אנחנו צריכים לדאוג שתהיה לנו מדיניות ברורה בעניין וגם לאכוף אותה. להבא, מי שיבוא לא יוכל להישאר מעבר לזמן או מעבר לכללים שייקבעו, ואז אין פתח לבעיות מהסוג הזה. צריך לפעול מכאן ואילך ולא לפגוע באלה שכבר חיים כאן. זה בלתי אפשרי לנהוג באופן אחר".

....הצעד הנכון הוא לפעול באמצעות מאבק ציבורי ולנסות להביא את הגורמים המחליטים למחשבה שנייה".

בוצע!! הגב' שרה נתניהו פנתה לשר הפנים בבקשה למנוע את גירוש 400 הילדים! תודה וכבוד לה על שנענתה לבקשתנו.

 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

30/07/2010
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
26/07/2010
העצומה השיגה 500 חתימות!
25/07/2010
העצומה השיגה 100 חתימות!
24/07/2010
העצומה נפתחה