מכתב תנחומים מעם ישראל למשפחות שנאן וסתאוי

מכתב תנחומים מעם ישראל למשפחות שנאן וסתאוי

מספר חתימות

401
 
500  

משפחות שנאן וסתאוי הנכבדות,

אנו, אזרחי מדינת ישראל בני כל הדתות, בוכים ומתאבלים יחד איתכם על נפילתם בטרם עת של בניכם היקרים האיל וכמיל ז"ל. אנו שולחים לכם את מירב התנחומים ומתפללים כי האל הטוב ייתן לכם כוח להתמודד עם שבר נוראי זה. קשר הדמים בין העדה הדרוזית לבין עם ישראל הינו בר אלפי שנים עוד מתקופת משה ויתרו, ולצערנו, עם הפיגוע הקשה מיום שישי התבסס קשר זה בקומה נוספת.

האיל, בן 30 מג׳אר, שירת במג״ב והתגייס לשירות קבע ביחידת הר הבית של מרחב דוד. הוא הותיר אחריו אישה, ילד בן שלושה שבועות, הורים ושלושה אחים. כמיל, בן 22 מחורפיש, התגייס למשטרה לפני כשבעה חודשים ושירת אף הוא ביחידת הר הבית. הוא הותיר אחריו הורים, אח אחד ושלוש אחיות. האיל וכמיל נפצעו אנושות במהלך הלחימה במחבלים. הרופאים נלחמו על חייהם בבית החולים, אך לצערנו הרב נאלצו לקבוע את מותם.

עמידתם של האיל וכמיל ז"ל כשוטרים במשטרת ישראל במדינת ישראל הריבונית, היא היא הניצחון הגדול של כל אלה המבקשים לגדוע את הקשר בל יינתק בין העדה הדרוזית לבין מדינת ישראל. האיל וכמיל עמדו שם כנציגי ישראל בכללותם וזאת מתוך תחושת שליחות עמוקה ואהבה עצומה לעם, למדינה ולארץ.

ברית האחים בין עם ישראל ובין העדה הדרוזית בארץ ציון היא ברית עמוקה, ברית שנחתמה בהרבה דם משותף שהוקז במאבק על הארץ, ברית שנצרבה בבשרו של עם ישראל והפכה לחלק בלתי נפרד ממנו. אנו נמשיך לקוות, וגם לפעול, כדי שברית האחים הזו תבוא לכדי ביטוי מעשי גם בחיים האזרחיים והחברתיים במדינת ישראל.

אנו מבקשים לשלוח לכם חיבוק גדול של נחמה מכל חלקי עם ישראל באשר הוא. עמידתם האיתנה של האיל וכמיל ז"ל כשלוחי האומה הישראלית היא ניצחון ההיסטורי של כולנו ואנו תקווה כי הא-ל הטוב ישלח לכם נחמה.

תהי נפשם של בנינו כמיל ז״ל והאיל ז״ל צרורה בצרור החיים.

על החתום אזרחי ישראל:

[אנו מבקשים פרטים מלאים (שם מלא, טלפון, ודוא"ל על מנת להעביר למשפחות אנשים אמיתיים)]

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

16/07/2017
העצומה השיגה 100 חתימות!
16/07/2017
העצומה נפתחה