משאירים את טליה הוברמן בטיפת חלב סניף שיכון למד

אין תמונה

מספר חתימות

69
 
1,000  
שמי עדי פוליאקוב,
אמא לאלמה בת 6 ולאלונה בת 9 חודשים. 
הובא לידיעתי כי טלי הוברמן, המזכירה המופלאה של טיפת חלב, ברחוב בורלא 27 בשיכון למד,המשמש את תושבי שיכון למד ושכונות שכנות, נאלצת לעזוב את הסניף בקרוב, שלא מבחירתה. 
חשוב לי לשתף בחוויה האישית שלי של השירות הניתן בסניף.
 
ביתי הגדולה בת 6 ולכן יש לי מדד השוואה מהחוויה הלא טובה שהיתה לי לפני מס׳ שנים, כאשר הסניף היה תחת הנהלה שונה וטלי לא היתה בתמונה, לעומת היום. עם ביתי הגדולה היתה תחושה של חוסר שירותיות בלשון המעטה. להשיג את טיפת חלב בטלפון או באמצעי תקשורת אחר היה משימה בלתי אפשרית בעליל. הייתי מתקשרת מס׳ פעמים ללא מענה, ללא אפשרות להשאיר הודעה, ובאם הושארה הודעה לא היו חוזרים אליי.
 
מס׳ פעמים נאלצתי להגיע פיזית לסניף על מנת לקבל מענה. גם ההגעה הפרונטאלית היתה מלווה בחוסר שירותיות- תחושה ש״עושים לך טובה״ בקבלה שמתייחסים אלייך, תמיד היה צריך להמתין זמן ממושך והיתה אווירת לחץ וחוסר נעימות. לעומת זאת, החוויה שלי היום, עם ביתי הקטנה, היא פשוט שמיים וארץ.
 
טלי הוברמן הפקידה תמיד מקבלת אותנו בחיוך ובנועם. באם אין מענה טלפוני היא תמיד תמיד חוזרת אליי, או דרך מייל או טלפונית, לאחר זמן קצר.
 
התורים מתוקתקים, אין המתנה, והאווירה הכללית בסניף מאוד נעימה ורגועה. טלי מנסה תמיד להתחשב, פונה בצורה קשובה ומכבדת ומאוד אדיבה ושירותית. 
מאוד חרה לי לשמוע על עזיבתה של טלי ואני בטוחה שבלעדיה דברים לא יתנהלו בצורה המופלאה שהם מתנהלים כיום. 
אשמח לעשות מה שניתן על מנת למנוע את עזיבתה. 
 
אני עדי, וכל ההורים החתומים על העצומה המצורפת, מבקשים בזאת להתחשב בצרכי הקהילה, ובעיקר בעיקר בילדינו, המגיעים מידי יום לקבל חיסונים בטיפת חלב, ולבטל את רוע הגזירה של עזיבת טלי מתפקידה כפקידת קבלה בטיפת חלב סניף למד.
 
אנחנו חושבים, שטלי היא הרוח החיה של הסניף , ובזכות נוכחותה האדיבה והנעימה, אנו זוכים לקבל שירות זימון תורים, המתנה בסניף, וטיפול במקרי חירום בסטנדרט הגבוה ביותר.
 
אנו חושבים שיש חשיבות רבה לניהול שמשכין אווירת רוגע, שלווה ונעימות בסניף של טיפת חלב על מנת לעבור את חווית מתן החיסונים לילדינו בצורה הטובה ביותר
טלי הוברמן היא לדעתנו באישיותה המיוחדת הינה חסרת תחליף!
 
למענינו ובעיקר למען ילדינו, אנו דורשים, השאירו לנו את טלי הוברמן בתפקידה הנוכחי!
 
השאירו לנו את השקט והשלווה בסניף טיפת חלב בשיכון למד. 
 
בתודה מראש,
עדי והורי קהילת טיפת חלב 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

01/01/2020
העצומה השיגה 50 חתימות!
01/01/2020
העצומה נפתחה