אומרים לא לתיאטרון לנקום

אומרים לא לתיאטרון לנקום

מספר חתימות

עד כה נאספו: 8,413 חתימות.

אנו מתנגדי הטרור הרוסי ותומכי אוקראינה.מתנגדים בכל תוקף לארח את תיאטרון "לנקום" (Lenkom Theatre) על אדמתנו.

מדובר בשחקנים ובמאי שמעודדים פשיזם, את הממשל הרוסי והמלחמה באוקראינה. אנשים שיצאו לא פעם בהצהרות בעד פוטין, משלמי מיסים ברוסיה ותורמי נשק וציוד לצבא הרוסי, כל זה לא קורה בשקט ומפורסם בכלי התקשורת, הרשתות החברתיות ובאתר הרשמי של התיאטרון!

בין רשימת השחקנים שמגיעים, מופיעים שמות מוכרים כמו אנדרי לאונוב שתרם רכב לצבא הרוסי והתגאה בכך לא פעם, ויקטור ראקוב שהצהיר על עמדתו ותמיכתו, אולסיה ז'לזניאק שמופתעת מכך שהנשיא זלנסקי (שבעצמו בעבר היה במאי בסדרה שבה שיחקה בעבר "סוואטי") הפנה כלפיה עורף ועוד שחקנים רבים אחרים.

הם מתכננים להגיע בסוף אוקטובר עם ההצגה "תפילה" על פי ספריו של שלום עליכם (שבטח מתהפך בקברו רק מהמחשבה על כך) וגריגורי גורין שהיה ידוע בטוב ליבו וחמלתו כלפי האנושות. 

בהצגה זו אנו רואים זלזול בבני משפחותינו וחברינו שגרים באוקראינה ומותקפים מידי יום על לא עוול בכפם בזכות המיסים והתרומות שמעבירים שחקנים אלו.

במדינה מתוקנות לא אמורים לערבב תרבות ותמיכה בטרור אך כפי שכולנו מבינים, ברוסיה זה ממש לא המצב ואין שום סיבה שזה יגרר גם לישראל.

אין בכוותנו להכפיש את המארגנים או לאיים. אך, ברור לכולנו שאם ההצגה הזאת אכן תתקיים הרוב המוחלט של החתומים לא ילכו יותר לאירועים ומופעים שיתקיימו ע"י כל מי שהיה קשור להצגה הזו בארץ ורבים מאיתנו יבטלו את המנויים שלנו בהבימה או כל גוף אחר שיתן להם במה.

תודה רבה מראש על ההבנה והתמיכה בצופים והמבקרים שלכם,

ולריה קשדן וכל החתומים מעלה!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

27/08/2023
העצומה השיגה 5,000 חתימות!
26/08/2023
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
26/08/2023
העצומה נפתחה