מהפכה חברתית שפורצת מהעם לשינוי חברתי, ערכי ותרבותי,

אין תמונה

מספר חתימות

5,203
 
10,000  

הגיע הזמן שאנחנו ניקח יוזמה ונייצר מצב בו אנשים במדינה הזאת ירגישו טוב יותר, מאושרים יותר, גאים יותר, ומרוצים יותר מעצמם ומהמדינה שלהם, הגיע הזמן שאנשים יקומו בבוקר בחיוך ובמחשבה מה הם יכולים לעשות למען המדינה,

לאנשים כאלה מגיע לקבל מהמדינה בחזרה לא פחות, הגיע הזמן שהמושג "אידיאלים" לא יהיה שם נרדף לנאיביות או פרייריות, אלא מקור גאווה וחיקוי, הגיע הזמן שבמבחן התוצאה נצליח ביחד לברוא כאן חברה טובה יותר הוגנת יותר בריאה יותר מחייכת יותר, רגועה יותר.

אם יהיה לנו מספיק כוח נוכל דרך תנועה חברתית שתבטא קונצנזוס של רוב העם במדינה שלנו, חרדים חילוניים, ימין ושמאל, ועל בסיס הקונצנזוס הזה, נבצע מהלך ליצירת חוקה למדינת ישראל, בה יוחלט על מערכת ערכים, חזון , עקרונות משותפים לעם ולמדינה, שעל פיה יתנהגו אזרחי המדינה ומנהיגיה.אם יהיה לנו כוח נוכל לשנות את שיטת הבחירות כדיי לבסס שקט מנהיגותי ומנהיגות ראויה שתבטא באמת את רצון העם.

זוהי קריאה לכל שכבות העם, להגיב, להצטרף ,לתמוך, ולחזק את המהלך אשר הופך לקונצנזוס לאומי ושאיפתו של כל אחד מאיתנו בחברה הישראלית.

מטרות מטרה עיקרית : להחזיר את השפיות , הערכיות ואת הניהול התקין של המדינה לאנשים שמוכנים לנהל את המדינה על בסיס של ערכים ואידיאלים, ולא על בסיס של שחיתות ועסקנות פוליטית,אנשים בעליי חזון שלא יפחדו לגעת בנקודות המדממות של החברה הישראלית לרפא אותה ולהביא לצמיחתה,

 "דרוש מנהיג אידיאולוג, כנה אמיתי ובעל חזון, ולא פוליטיקאי עסקן ותככן, כאן תמיד עולה השאלה איך מפרידים בין הון ושלטון, איך מונעים את הריטואל הקבוע, שאדם נקי וזך, כריזמטי, רץ למנהיגות, בתחילת הדרך נראה כבעל מניעים אמיתיים לטובת הכלל והחברה, ברגע שהוא מגיע לשלטון, איך שהוא מריח את סיר הבשר, החזירות מטנפת את ערכיו שנמוגים לנוכח סיר הבשר, והוא הופך בעיניי הציבור, לנהנתן ,מושחת ורודף בצע או עובר על החוק, תוך כדיי שדידת הקופה הציבורית .

כרגע אחת ההצעות שמתגבשות ונבדקות היא שצריך לבצע הפרדה טוטאלית בין מנהיג מוביל ובעל חזון, לבין קשריו עם אנשיי עסקים ואינטרסים שעלולים לקנות אותו בכסף, יש לעגן בחוק, שמנהיג לא יצור קשרים, לא ישתמש בקשרים, לא ירחיב עסקים, ולא יקבל טובות הנאה חוץ מאשר משכורתו והפנסיה שלו,  יש לבצע:

א. הצהרת הון ובדיקה הונית של מצבו הכלכלי של מנהיג לפניי כניסתו לתפקיד, ומצבו הפיננסי ביציאתו מהתפקיד, כל הפרש או חשבונות בנק מוגזמים, או רכוש שיצוץ פתאום למנהיג או לבניי משפחתו, ללא הסבר ראוי, יוחרם לקופת המדינה לשמש את המוכים הפגועים והזקוקים וישמש תרומה של המנהיג ה"אידיאליסט" לחברה שבשבילה השתוקק לפעול ולתרום בראשית דרכו, כלומר על מנהיג להבין שהוא לא יוכל להשתמש בכספיי שוחד,

ב. במקביל יש לקבל החלטה שאין לבצע חקירות למנהיג בזמן כהונתו, אין להאשים מנהיג לגביי עברות שלא נעשו בזמן כהונתו הנוכחית, לא יתכן להשבית את המדינה, בחקירות ובהאשמות, ראש מדינה מרגע שנבחר צריך להתעסק בהנהגת המדינה ! אפשר לבדוק אותו לפניי כהונתו, או לתבוע אותו לאחר כהונתו, אבל אין לאפשר ליריבים פוליטיים להשתמש בספינים פופוליסטים ולתקוע מקלות בגלגליי תפקוד המדינה.

להלן חלק קטן מהנושאים שעומדים על הפרק :

1. מניעת ירי קסאמים או כל ירי על מדינת ישראל והחזרת כוח ההרתעה לידיי מדינת ישראל                 ( יש תוכנית מוכנה שהתגבשה תוך כדיי הפעילות בשדרות ופגישות עם אנשיי צבא, מדינאים, ומומחים במשפט בינלאומי)

 2. העמדת נושא החינוך כערך עליון שעליו תבוסס התשתית שלנו ,תרבותנו ואופן התנהלותינו

 3 אכיפה חוק ראויה לכל השכבות וללא משוא פנים, וחיזוק תחושת ביטחון הפנים של האזרחים

4. צדק חברתי, נכים, קשישים , פערים חברתיים, ניצוליי שואה, מובטלים, עוני, גזענות , אפליה,....שינויי סדריי עדיפויות וחלוקת משאבים צודקת " חוסנה של חברה נבחן ביכולתה לדאוג לנזקקיה" הגנה על מעמד הביניים שנשחק, זה לא רק ארנונה ,מיים ,חשמל , דיור, תרופות ויוקר המחייה ,זה לא רק זכותו של האזרח לחיות בכבוד אלא זו שיטה שהופכת את האזרחי לקורבנות ומשרתת מספר מצומצם של בעלי הון ...

5. ניהול מדיניות חוץ ושאיפה לשלום חכם וצודק... עם התבונה והיכולת לעשות הפרדה בין זכות ריבונית לבין זכות קניין, וזכות שימוש, ניצול כל אפשרות והזדמנות להגיע לשלום, אבל מתוך עוצמה ולא מתוך רפיסות וחולשה(  זה אפשרי וריאלי בהובלת דרך נבונה וחכמה..

6 החזרת הערך שאין משאירים חיילים בשטח, וכשחייל נפצע או נופל בשבי הוא תמיד ידע שעושים את הכול למען יחזור הביתה בשלום,

7.זיהום סביבתי, התחממות הכדור, ויחסיי אדם טבע, טבע אדם .

8. תקשורת בזמן מלחמה : מספיק לתת לתקשורת לנהל את המלחמה. לא יתכן שתוך כדי המלחמה פוליטיקאים ואנשי צבא יתנהלו לפי איך הם נראים בתקשורת. לא יתכן שפרשנות ומידע בזמן אמת ישמש את האויב. לא יתכן שאינטרסים של רייטינג ומצלמה יאפילו על טובתה של המדינה.

תקשורת בזמן שלום: יש לדאוג לבסס כללי אתיקה ונורמות של עיתונאיים, כתבים וצלמיי טלביזיה, שיפסיקו להפוך את כל המדינה לתוכנית בידור אחת גדולה מדוללת מנכסיה הערכיים והרוחניים.

זוהי גם קריאה לעוד כוחות חדשים ,לבוא להשתלב, לא לחשוש להעמיד את עצמם לבחירה בעתיד,המדינה הזאת זקוקה לכוחות חדשים, בואו להוביל לקבוע ולהשפיע, נכון יש בכם אנשים מוכשרים שסלדו מפוליטיקה ומהקונוטציה השלילית שדבקה בה, בואו לעשות את השינוי, ביחד נחרוש את השדה המעופש והמוגלתי הזה, ועל הבסיס הזה אתם תעמידו את עצמכם לבחירה, כי מה זו המילה פוליטיקאי? פוליטיקאי הוא שליח ציבור, דרגה גבוהה מאוד ביהדות, פוליטיקאי לא אמור להיות קומבינאטור, רודף שלטון ובצע, פוליטיקאי אמור להיות אוהב אדם וארץ, פטריוט אידיאולוג, שעושה למען החברה שלו, העם שלו והמדינה שלו. לאנשים כאלה החברה שלנו משוועת , יש רבים כמותכם בארץ הזאת , בואו לעשות מעשה, להוביל שינוי, לברוא מציאות, בואו לעשות למען המדינה, למען העם, למען האדם, ובכך ביחד נברא חברה בריאה, חזקה, טובה נעימה, הוגנת וצודקת יותר.הגיע הזמן "לאהוב"  ל-לעצור,א-את ,ה-הדימום הלאומי, וב-וביחדפרטים : מגן דהרי -054/3055033

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

27/03/2010
העצומה השיגה 5,000 חתימות!
02/09/2008
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
25/08/2008
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
23/08/2008
העצומה השיגה 500 חתימות!
21/08/2008
העצומה השיגה 100 חתימות!
20/08/2008
העצומה נפתחה