עיצרו את פיטורי לאה מנור!

עיצרו את פיטורי לאה מנור!

מספר חתימות

1,660
 
1,000  

עצומה להשארת לאה מנור – לא נסכים לאבד את האדם והמותג!

אנחנו, תלמידות והורי התלמידות בסטודיו לאה מנור, לא ניתן שיימשך הליך העזבת לאה מנור מהסטודיו שאותו הקימה בכישרון רב לתפארת העיר והמדינה, ואנחנו דורשים להאריך את עבודתה המצוינת במפעל חייה!

לאה מנור – רקדנית ומורה ברמה בין-לאומית, אחת מ-6 המורות היחידות בארץ שמגישות תלמידות לבחינות של ה-Royal Academy בלונדון, סולנית לשעבר בלהקת בת דור ובעלת קריירת מחול מפוארת, מי שהקימה את בית הספר הראשון למחול בהרצליה לפני למעלה מ-30 שנה, ונעתרה לבקשת ראש עיריית הרצליה לפני כ-15 שנה להעביר את 350 התלמידות שלה ולהפעיל את בית הספר תחת חסותה של עמותת בני הרצליה, מי שהוציאה תחת ידיה אלפי בוגרות שרבות מהן השתלבו בלהקות מקצועיות בארץ ובחו"ל – קיבלה לפני כמה ימים הודעה לקונית בעל-פה שעליה לסיים את תפקידה עד סוף השנה.

לאה מנור יש רק אחת! זכינו שתהיה בהרצליה! וצריך לשמור עליה!

אנחנו מדברים על אחת המורות הטובות במדינה, שהתמזל מזלה של העיר הרצליה שהחליטה לייסד את מפעל חייה בעיר הזו. יש לגמול לה טובה תחת טובה ולא רעה תחת טובה!

בשנה שעברה רצו למחוק את המותג "לאה מנור" משם הסטודיו, כדי שהשם יהיה ענף המחול של בני הרצליה; השנה עלו מדרגה והפעם רוצים להעזיב את מי שיצר את המותג עצמו, מי שהקים את מפעל החיים שלו בעיר.

אנחנו, החתומים על עצומה זו, לא ניתן לכך לקרות. עם כל הכבוד לבני הרצליה – המותג הוא קודם כל לאה מנור!

תלמידות הסטודיו – רובן ככולן – רשומות לסטודיו מסיבה אחת בלבד: לאה מנור. היא הרוח החיה של הסטודיו, היא הדמות המקצועית שאליה נישאות עיני התלמידות בהערצה, היא המודל לעבודה קשה שמביאה תוצאות, היא המודל לחריצות ולשאיפה לשלמות מקצועית ואצלה הן שואפות ללמוד.

המדובר באומנית מהמעלה הראשונה, שגילה לא צריך לשמש פקטור, ובוודאי לא קריטריון יחיד. מידת ההשקעה של לאה מנור בתלמידות, הרצינות והמקצועיות חורגת מכל מה שיכולנו לבקש עבור התלמידות, ועל כך לא נוותר. בבתי ספר למחול מפוארים בארץ ובעולם, כמו גם בתיאטראות, אנו מוצאים אומנים כשרוניים מאוד מבוגרים בהרבה מלאה מנור.

לאה מנור נותנת את הלב והנשמה לתלמידות, ולא ניתן לאף אחד לפגוע בלב ובנשמה שלה!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

12/04/2019
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
12/04/2019
העצומה נפתחה