החזרת המדריכים בתלמה ילין לרשימת מקבלי השכר באופן מיידי

אין תמונה

מספר חתימות

0
 
1,000  
פורסם בתאריך: 24/03/2020
 

אנו, הורים בבית הספר תלמה ילין, דורשים בזאת מהנהלת בית הספר ומהעמותה העירונית תלמה ילין להחזיר באופן מיידי את מדריכי בית הספר לרשימת מקבלי השכר ולבטל את הפסקת ההתקשרות אתם.

אנו ההורים מזועזעים שהחל מתאריך 19.3 הופסקה חד צדדית ההתקשרות של בית הספר עם כל צוות ה"מדריכים" - היינו, מורי מגמות האומנות שאינם עובדים על תקן מורים.אנשים בעלי משפחות, חלקם בעלי ותק משמעותי בתלמה ילין, העושים לילות כימים למען ילדינו.

אנשים שבית הספר לא השכיל בימים כתיקונם לעשות אתם חוזים הוגנים והעסקתם תמיד לוותה בניצול ובהיותם החוליה החלשה ביותר נזרקו לכלבים בהזדמנות הראשונה שנקרתה בפני ההנהלה בכדי "לחסוך" כספים על גבם ועל חשבונם, במקום לנהוג כפי שנהגו בתי ספר אחרים באזור המרכז - להמשיך לשלם את שכרם בתמורה לעבודה מרחוק מול התלמידים והתחייבות שלהם להחזיר שעות בעתיד לאחר חלוף המשבר.נוסיף ונציין ששכרם של אותם מדריכים משולם במלואו מכספינו כהורים שכן מדובר בלימודי התל"ן.

ועד ההורים המוסדי לא היה חלק מההחלטה, לא נועצו בו ולא קיבלו את אישורו.אנו מבקשים להזכיר להנהלת בית הספר ולעמותה שגם כעת בית הספר חייב מאות אלפי שקלים לחשבון ההורים, שלווה מהם מאז תחילת השנה והבטיח להחזיר. כסף שאמור לשמש בימים אלו לתשלום למדריכים ולשעות הוראה נוספות לילדינו.

אנו מזועזעים שבית ספר שחרט על דגלו ליברליות, ערכיות, שוויון וחופש ואמור להוות דוגמא להתנהגות סולידרית בעת מצוקה, להוות משענת עבור המועסקים בו ודוגמא לערבות הדדית עבור התלמידים והוריהם בוחר להתנהג בצורה כה חד צדדית ונפשעת ולהפסיק התקשרות עם המועסקים החלשים ביותר בארגון.

התנהגות זו היא לא ראויה ואנו חושדים כי נועדה כדי להזרים עוד מכספי ההורים לכיסוי גרעון בית הספר במקום לתשלומים לאנשי הצוות בלעדיהם בית הספר הזה אינו שווה דבר וחצי דבר.

כמו כן, ואף על פי שאת שכרם של אנשי המנהלה איננו משלמים מכספי ההורים, כאן המקום לציין שגם הם נשלחו לבתיהם מבלי לדעת האם וכיצד ישולם שכרם.

** אנו מדגישים: במידה ולא יוחזרו המדריכים לעבודה לאלתר ולא ישולם שכרם המלא מחשבון ההורים עבור חודש מרץ ועבור חודש אפריל אנו נתבע החזר מלא של כספים אלו מבית הספר ***

ועל כן באנו על החתום:

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו