כוסעמק, למה כל המפגשים הם על האש?

כוסעמק, למה כל המפגשים הם על האש?

מספר חתימות

4
 
23  
פורסם בתאריך: 19/11/2020
 

אירועים קומוניים כלליים מטרתם בעיניי ההגיונית למידי צריכים לכלול שותפות, אחדות, אמונה וקורטוב של יצירתיות. כל ילד וילדה בקומונה צריכים להרגיש כי קולם מורגש ובעל השפעה בקומונה ועל כן אני מוציא קול קורא זה ומשמיע את קולי.

כדור הארץ שלנו נמצא תחת מתקפה אימתנה מאוד מצד תעשיית הבשר ועל כן כל ערב שכזה מעודד תעשייה רצחנית ומזהמת זו המבזבזת אדמות, מים ואפילו יערות בצורה לא מותאמת לתוצר הסופי. המנהג החברתי הקבוע של מפגש חברתי כולל בתוכו אכילה מרובה של בשר מתעשייה מזהמת זו ומעודד צריכה שגם אינה בריאה לגוף האדם שכן חשוב לגוון בתזונה על מנת לספוג את המגוון הרחב של הויטמינים, המינרלים והסיביים התזונתיים עבור תפוקה מיטבית של גוף האדם (המרשים בגאונותו - יש לציין).

כמו גם שאני מייצג את הקול הצמחוני בקומונה שבו אתם מוציאים אותנו מהכלל ומובילים אותנו לדרוש יחס מיוחד או טיפול שונה שמינורי ככל שיהיה עדיין הינו יחס שונה.

הפתרון שלי הוא סבב משתנה של כמה סוגי מפגשים הכוללים: מסיבת פיג׳מות, לייזר טאג, משחק כדורגל, ערב סושי, ערב פיצות, מסיבת אין-יומולדת (קונספט מגניב אפרט למי שסקרן ב'מהנשמע'), משחק פוטבול, משחק כדורסל, טיול, יום בילויים בתל אביב, יום בילויים באילת, ערב יצירה (תפירה, ציור, נגינה וכו'), ערב משחקי קופסא, או משחקים יצירתיים כדרך סולמות ובולבולים.

אוהב מאוד ומקווה שעצומה ספק מליצית ספק כאובה זו תגע בלבבכם הקרניבורי והנאה כאחד - מלאכי גריידי

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו