מחאת הורי ילדי הצהרונים כנגד ביטול הצהרונים בל״ג בעומר בראשל״צ

מחאת הורי ילדי הצהרונים כנגד ביטול הצהרונים בל״ג בעומר בראשל״צ

מספר חתימות

201
 
200  

12.05.2022לכבוד החברה העירונית אגף קייטנות

הנדון: החלטתכם שלא לפתוח מסגרות צהרון ביום 19.05.2022, ל"ג בעומר בניגוד להתחייבויות קודמות

לכבוד: עיריית ראשל"צ מחלקת חינוך

שלום רב, אנו הורי תלמידי הצהרונים מתכבדים בזאת לפנות אליכם בנושא שבנדון כדלקמן:

1. במועד רישום ילדינו לצהרוני גני הילדים לשנת תשפ"ב פורסם לוח חופשות לפיו מצוין ברחל ביתך הקטנה כי בל"ג בעומר, החל ביום 19.05.2022 תתקיים מסגרת צהרון החל מהשעה 07:30 בבוקר ועד לשנה 16:00.

2. לאור האמור, נערכו הורי ילדי הגנים בהתאם תוך אמונה כי ביום זה לא יידרשו למצוא סידור ופתרון לילדם.

3. למרבה ההפתעה, באופן מקומם ובלתי סביר, החל משעות הבוקר ביום 12.05.2022, נודע לנו באופן לא רשמי כי בכוונת העירייה והחברה העירונית לבטל את המסגרות ביום זה, זאת לאור "טעות" שנפלה בלוח החופשות.

4. בהקשר זה נבקש להבהיר כי החלטה לבטל את מסגרות החינוך כשבוע בלבד לפני המועד, באופן שמנוגד לפרסומים קודמים שלכם, באופן חד צדדי ומבלי כל הודעה רשמית על כך – לא תתקבל!

5. לא ניתן לפגוע בעשרות אלפי הורים לילדי הגנים בעיר אשר הסתמכו על פרסומכם הרשמי וכעת עומדים בפני שוקת שבורה, מבולבלים ומתוסכלים לאור "הנחתת" הודעות שכאלה.

6. אם לא די בכך, יודגש כי לא אחת נשאלה שאלה במסגרת קבוצות החינוך בעיר (שם נמצאים נציגי עירייה ודובריה) מדוע בחג הסוכות, בניגוד לשנים קודמות ניתנו שני חצאי ימים והוסבר על ידי נציגי העירייה כי הנ"ל נועד כדי לאפשר קיום מסגרת בל"ג בעומר. לאור האמור, נודה להבהרה כיצד קרה הדבר שרק כעת התחוור לעירייה ולחברה העירונית כי נפלה טעות?

7. האם עשרות אלפי בתי אב צריכים לשאת בנטל עקב מחדלכם? האם סביר הדבר כי בהינףיד תבוטל מסגרת מבלי שלהורים נמצא פתרון כלשהו? ניכר כי העירייה והחברה העירונית ומי שעומד בראשם לא טרחו ואף לו לרגע להבין מהן ההשלכות של ביטול יום הלימודים בל"ג בעומר עלינו – ההורים העובדים, אשר משלמים עבור קבלת שירות.

8. לסיכום, הנכם מתבקשים לפעול לאלתר להבהיר כי בל"ג בעומר תתקיימנה מסגרות בהתאם להתחייבותכם. ככל שלא תפעלו כן, אנו נפעל בכל אמצעי העומד לרשותנו, לרבות פניה לעיתונות ולרשתות החברתיות על מנת שכל אם וכל אב תושבי העיר ידעו כיצד העירייה והחברה העירונית והעומדים בראשן מזלזלים בזמנם של ההורים, בכספם,ובילדיהם, תוך שתיקה רועמת והכל בזמן בלתי סביר וללא מתן הזדמנות להערך מראש.

בברכה, הורי תלמידי הצהרונים ראשל״צ

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

12/05/2022
העצומה השיגה 100 חתימות!
12/05/2022
העצומה נפתחה