עיר האבות - עושים סוף לדרדור

עיר האבות - עושים סוף לדרדור

מספר חתימות

259
 
300  

בס"ד

עדכון לעצומה: 26/09/21

על מנת לקדם את הזריקה השלישית, הרשויות מבצעות פעולות שיסוי והפרדה של הילדים או ההורים שבוחרים לא להשתתף בניסוי ההמוני.

למעלה מ-3 מיליון אזרחים בישראל לא מוכנים להמשיך ולהשתתף בטירוף הכפייה והאונס.

אלמלא תקציבי הענק אשר מוכוונים לשטיפת מח, רוב הציבור בישראל לא היה נוגע בזריקה הנ"ל.

לאור ההנחיות החדשות, אנו חברי הוועד מקדמים התאגדות הורים ביישוב, דתיים וחילונים יחדיו, אשר לא ישתפו פעולה עם המהלך.

למעלה ממחצית צוותי ההוראה איתנו בתוך המאבק ואם אנחנו ניכנע גם להם לא תשאר ברירה . 

גב' יפה בן דוד יו"ר הסתדרות המורים, כתבה לאחרונה הודעה בכותרת:

מנהלים וגננות לא יהיו סלקטורים

אנו מסכימים עם כל מילה ונדאג בע"ה שכך יהיה בישובינו .

 

להודעה המלאה:   https://bit.ly/3tQJgil

(עצומה מקורית)

תושבים יקרים עתיד היישוב בידיים שלכם.

מועצת החירום למשבר הקורונה בהובלת בכירי מערכת הבריאות פרסמה נייר עמדה שקובע שאין שום סיכון רציונלי למחוסנים להידבק מלא מחוסנים והסיכוי לכך נמוך עשרות מונים מהסיכוי לתאונה, שפעת או כל מחלה אחרת.

להלן נייר העמדה  www.pecc.org.il/docs/riskshort.pdf

משבר הקורונה והלחצים המופעלים מצד השלטון גרם לחלק מהתושבים בישוב שלנו לחצות את הגבול הדק שבין דאגה אותנטית לציבור ולפגיעה בפרט (בתחום שבין אדם לחברו), בחירותו האישית ובזכויות האדם שלו, ובכך מדרדרים את הציבור לעבר פי פחת וכל זה בשם משבר הקורונה.

דברים אלו הם בנוסף לאלימות המילולית שכבר קיימת ומדרדרת אותנו למחוזות קשים. ביטויים כגון "רוצחים" "שופכי דמים" "הבא להורגך..." "מסכני ציבור" "דין רודף" "פצצה מתקתקת"… לא משאירים מקום לכבוד הדדי.

אך בכך הם אינם מסתפקים וגולשים לכדי מעשים; הרחקה מבתי כנסיות, מקוואות, ספריה, חדר כושר, וקשישים לא מחוסנים שלא מורשים להיכנס למועדון קשישים ועוד היד נטויה. 

בשאיפתם להחזיר את הישוב לשגרה "בכל מחיר" מביאים ע"י המשך עידוד בדיקות יזומות לכך שבמקום לשפר את המצב, הם מחמירים אותו, ואף מוסיפים חטא על פשע ע"י הוספת דרישות להגבלות נוספות מן היקב ומן הגורן, ובהתנדבות, תוך התעלמות מוחלטת ומזלזלת בצד שאינו חושב כמותם, והכל, בשם "התו הירוק".

ולא זאת בלבד. אותם תושבים "מודאגים" - שחלקם מלאי כוונות טובות וחלקם פחות - מנסים לקדם מהלך משותף עם המועצה על מנת להוסיף שמן למדורה; החמרות הזויות פרי דמיונם וללא שיקול דעת.          כמה דוגמאות להצעותיהם בקבוצת ווצאפ אשר פתחו ובעצומה אותה הם מפיצים (סיכום שהפיצו  shorturl.at/jqBZ9) מניעת ביטול מתן הנחות בארנונה, כניסת תלמידים שלא נבדקו כל יומיים שלושה והחלת 'מגן לחינוך' בכפיה בניגוד למתווה הוולונטארי הקיים, מניעת כניסה למוסדות ציבור, החלת התו הירוק על עסקים, הגשת תביעות נזיקין כנגד כל מי ש"גרם" למישהו להכנס לבידוד, ומתן הוראה שלא בסמכות לפקחי הישוב לקנוס לא מחוסנים. ההגבלות הנ"ל שאותם אנשים מציעים אינם מגובים ע"י התו הירוק לכן גם מנוגדים לחוק.

אלא שלא הבריאות ולא זכויות האדם לנגד עיניהם של אותם תושבים אשר מעודדים בדיקות חסרות אמינות ומתעלמים מכך שהם עצמם גורמים במעשיהם לישוב להישאר "כתום", ובשם הרצון להיות "ירוקים" הם מוכנים לשלול בחוסר תום לב ובעשיית דין לעצמם את החירות האישית של כל אחד שלא חושב כמותם.

כל הדברים הנ"ל הנם בגדר הסתה, הדרה, אפליה, והכפשה. נדמה שזו שנאת חינם שלא היתה כדוגמתה מאז שחזרנו לארצנו.

אנו פונים לכל תושבי עיר הקודש קרית ארבע חברון אשר חירות היא נר לרגליהם וקוראים להמשיך ולדבוק בערכים שהיו מאז ומעולם נר לרגלינו, ולחתום על העצומה.

שם העיר חברון הוא מלשון חיבור, ואברהם אבינו עליו השלום לא בדק תעודת מחלים בהכנסת האורחים.

אנו קוראים לאהבת חינם ולחיזוק הערך 'ואהבת לרעך כמוך', לשיח מכבד ומכיל, לביקורת שהיא לגופו של עניין ולא לגופו של אדם, לקירוב לבבות, לאחדות מתוך גיוון בריא של דיעות ולא מתוך אחידות ומשטור דעות ומחשבות, ולחשוב יחד על יום המחרת, ולתכנן אותו כך שהקרע שכבר החל לא יתרחב ויהיה חלילה כזה שלא ניתן יהיה לאחותו.

באנו בע"ה לשים לדבר הזה סוף! אם אנו חפצי חירות, אם אנו חפצים בזכותנו על גופנו ולשמור על המשפחותנו, אל נחכה שדרדור מוסרי זה של קבוצה שולית ולא מייצגת יהפוך לחזון נפרץ וחלילה יגיע לנקודת אל חזור. הצטרפו! חז"ל לימדונו 'איזהו חכם - הרואה את הנולד', על כן חברות וחברים, הצטרפו וחתמו, בין אם התחסנתם ובין אם לאו, כי אין זה מאבק נגד חיסונים אלא מאבק למען כבוד הדדי, למען השלום והרעות, על הזכות להביע דעה שונה, על זכות של אדם על גופו, על גורלו וגורל ילדיו, על הזכות לקבל את החלטותיו בעצמו, כי רצונו של אדם - כבודו.

אנו התארגנות תושבים שקמה במטרה לשים סוף לדרדור ועצומה זו היא צעד ראשון.

במקביל הקמנו וועד ציבורי אשר יעמוד על המשמר וישתתף בכל דיון בנושא בין במועצה ובין ברשתות החברתיות.

הועד יפעל כאמור במישור הציבורי וכן במישור המשפטי זאת על מנת להגן על כל תושב שנפגע מפעולות לא חוקיות, לא מוצדקות ולא מוסריות.

העצומה קוראת לביטול כל החלטה בעניין וכן לעצירה מיידית של כל הליך קבלת החלטות שאינו כולל התייעצות משותפת עם כלל הציבור על שלל עמדותיו.

חתמו עכשיו על העצומה ובשם השם נעשה ונצליח.

אנשי הועד,

עמית חזי, רענן עמרן, דניאל דלויה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

23/03/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
22/03/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
21/03/2021
העצומה נפתחה