שומרים על ריאה ירוקה-מצילים את כיכר המדינה

שומרים על ריאה ירוקה-מצילים את כיכר המדינה

מספר חתימות

528
 
1,000  

רון חולדאי מחרב את כיכר המדינה.

בנוסף ל3 מגדלים של 40 קומות, חולדאי מתכנן עוד 2 בניינים בכיכר המדינה. כל הבטחותיו לפארק - נגוזו. חייבים לעצור את הבריונות ולהשאיר שטחים ירוקים.

כמה דברים שחשוב לדעת!

  • מי שאחראי על תכנון השטח הכביכול ציבורי פתוח אלו האדריכלים הפרטיים של היזמים הפרטיים שבונים את המגדלים. 
  • לאחר כל הבניה המתוכננת הכיכר תהיה חתוכה לכל כך הרבה פרוסות קטנות שלא ישאר שטח פארק נגיש לשימוש הציבור
  • טעות שאין ממנה חזרה - העיר הולכת ומצטופפת עם יותר אנשים ועם הרבה יותר בנייה. השטחים הירוקים, ככל שהם הופכים נדירים יותר, כך הם הופכים נחוצים יותר. בואו נעשה את הדבר האחראי ולא ניתן לזה לקרות
  • חילחול מי גשמים - הבנייה הצפופה משאירה מעט מאוד מקום לחילחול מי גשמים. חשוב לשמור שטחי קרקע לא בנוייה לטובת חלחול מי הגשמים ומניעת הצפות 

אז מה עכשיו?עכשיו אנחנו עומדים עם הר של הבטחות שלא קוימו - נציגי העירייה הבטיחו פארק, הבטיחו שטח ירוק, הבטיחו שיתוף ציבור לפני קבלת החלטות על השטח הציבורי, הבטיחו לקחת בחשבון את צרכי הכלל. כל זה לא קרה! הפעם אנחנו דורשים מעשים ולא דיבורים. ביטול תכניות הבנייה והחלפתן בהקמת שטח ציבורי פתוח המשמש את תושבי העיר והמבקרים בה!

ההדמייה הלקוחה ממסמכי העירייה מראה בבירור איך היזמים הפרטיים תכננו את השטח הציבורי כך שהאגם והצמחייה ממדרים את השטחים הפתוחים ומספחים אותם לבנייני המגורים. כעת העיירה רוצה לקחת גם את המעט שנשאר. בואו נעצור את זה לפני שלא תהיה דרך חזרה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

02/09/2021
העצומה השיגה 500 חתימות!
10/08/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
05/08/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
02/08/2021
העצומה נפתחה