הפסקת פעילות הקפיטריה של שח

הפסקת פעילות הקפיטריה של שח

מספר חתימות

48
 
200  
פורסם בתאריך: 08/11/2017
 

להורי ילדי בי"ס אורנים שלום,

זה לא כבר, מתנהלת בבי"ס מסורת בה ילדי  כיתות ו'  והוריהם מוכרים לילדינו מדי יום שישי ' ארוחת ממתקים' במסגרת קפיטריה המנוהלת בבי"ס במסגרת חוגי שח"ף.

התפריט הנבחר רווי סוכרים, ללא כל פיקוח בריאותי ופיקוח תימחורי על  המוצרים הנמכרים שם ( עלותו של מסטיק 3 ש"ח).

בית ספר, הוא מוסד חינוכי, האמור להקנות ערכים לילדינו, אם המרחב הבית ספרי מאפשר זאת, זה עידוד ברור לילדים לאכול ממתקים באופן מופרז, ועוד כארוחת בוקר.

על ההורים מופעל לחץ 'לצייד ' את הילדים בכסף, בגלל הלחץ החברתי בו הם נתונים, רוב הילדים מקבלים הכסף ורוכשים הממתקים, כך שזה מאלץ גם את ההורים המתנגדים נחרצות להתנהלות 'קפיטרית הממתקים', 'לצייד' את ילדיהם בכסף, כדי שילדיהם לא יחושו מקופחים ושונים מחבריהם.

מנהלת בית הספר, יהודית, טוענת שזה לא מעניינה, ומסרבת להתערב בנושא. אך הקפיטריה מתקיימת במוסד אותו היא אמונה לנהל, ובו נוטלים חלק ילדים הלומדים תחת פיקוחה, לא ייתכן שהיא תסיר אחריות ולא תתייחס לתופעה בעייתית המתרחשת בין כותלי המוסד לו היא אחראית. 

נא תשומת לבכם לתופעת ' קפיטריית הממתקים'

התגייסו למען המטרה לשמירת בריאותם של ילדינו, וחינוכם לחיים בריאים.

כל חתימה משפיעה!!!!

רצ"ב תפריט הקפיטריה;

להלן התפריט המעודכן:אצבע קינדר...................2 ש"ח מסטיק אורביט...............3 ש"ח אוריאו...........................4 ש"ח סוכריית משרוקית.........2.5 ש"ח ג'לי............................1.5 ש"ח גריסיני עם שוקולד..........2 ש"ח טרופית ......................2.5 ש"ח פנקייק בודד...................3 ש"ח פיצה............................6 ש"ח פלאפל..........................6 ש"ח טוסט............................6 ש"ח פופקורן.........................3 ש"ח כדור שוקולד..................2 ש"ח גלידה חמה....................3 ש"ח קרמבו..........................3 ש"ח מטריית שוקולד..............3 ש"ח

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו