עצומה למען השארת תפארת הילה שער בסניף תל נורדאו של קופת חולים כללית

עצומה למען השארת תפארת הילה שער בסניף תל נורדאו של קופת חולים כללית

מספר חתימות

144
 
500  

תפארת הילה שער  עובדת בקבלת לקוחות בסניף תל נורדאו של קופת חולים כללית..נדיר בחיינו להכיר ולזכות באדם כמו תפארת, אנחנו רגילים בעולמינו להרבה ביקורת, התלהמות, תרבות דיבור לקויה. ואז יש את תפארת ,שנים רבות תפארת עובדת בקבלת הלקוחות של קופת חולים כללית סניף תל נורדאו, תמיד עם חיוך , עם סבלנות וסובלנות. דאגה לחולה כערך עליון. תמיד מאמץ בלקצר תהליכים להקל על בירוקרטיה לאנשים עם מוגבלות. עזרה בגישור על פערי שפה, ידע ותרבות עם חולים מכל קצוות החברה , המוצא, השפה ,והמגדר. תפארת עם לב מלא נתינה ואהבה לכל מי שרק פונה לעזרה.

אנחנו קבוצת לקוחות מאוד ותיקה של קופת חולים כללית בסניף תל נורדאו..

תפארת היא אחד דברים שהכי מחזקים ומקשרים אותנו לסניף זה. אנחנו כוללים גם קבוצה גדולה של אנשים שבמהלך השנים  התרחקו פיזית מאוד רחוק מהסניף ולמרות זאת לא עזבו ונשארו, וזה  בזכות היחס האישי והמאוד מרגיע ועוזר של תפארת לכל אחד ואחת..

בימים אלה, מנהלת מחוז תל אביב של קופת חולים כללית, הגברת  מירב רוט פועלת להעביר את תפארת  להוציא אותה מסניף תל נורדאו ולהרחיק  אותה לסניף מרוחק וקטן ביד אליהו...

אנחנו מבקשים למנוע מהלך זה. אנחנו מבקשים להאיר את עיניי מקבלי ההחלטות בקופת חולים כללית .. אתם ששמים על דגלכם את המושג שירות אישי ונגיש לכל אחד. אתם שמתפארים בסקרי דעת הקהל על שביעות רצון. איך זה שאתם מחליטים החלטה שכזו שתפגע בהרבה מהלקוחות שלכם, איך זה שאתם יוזמים בעצמכם כזו אכזבה ללקוחות הכי נאמנים של הקופה..

עצומה זו באה להראות כמה תפארת חשובה לנו , כל כך חשובה שאנחנו כולנו נצא למאבק על מנת שתישאר בסניף תל נורדאו וכשנגיע לסניף לקבלת טיפול או ייעוץ תמיד תהיה לנו את תפארת עם הלב מלא הנתינה והאוזן הקשבת...

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

08/09/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
06/09/2019
העצומה השיגה 50 חתימות!
05/09/2019
העצומה נפתחה