שמירת מנהלת צהרון גן נופר בגן

אין תמונה

מספר חתימות

22
 
28  
פורסם בתאריך: 27/09/2021
 

אנו, הורי גן נופר, הופתענו לגלות בערב חג סוכות כי במהלך חופשת סוכות יוחלף צוות צהרון גן נופר ומנהלת צוות הצהרון האהובה והמוערכת, הגברת אתי שלום תידרש לעבור לעבוד בגן אחר.

זו השנה השנייה בה אתי מנהלת את צהרון גן נופר, ולשנתייים אלו קדמו שנים רבות של עשייה מבורכת במערכת. אתי אשת צוות מוערכת מאוד, חמה, ואהובה מאוד על ההורים וחשוב מכך על הילדים. שמה של אתי הולך לפניה והיא מוכרת בשכונה כמובילת צהרון מעולה, חמה ואהובה. הספיק פחות מחודש בכדי שכלל ילדי הגן ידברו עליה בשבחים, צעירים וותיקים, ומנסיון של ותיקי הגן, גם בשנה שעברה, הילדים זכו ליחס אוהב, מכבד וערכי, כאשר לצד סבלנותה, החמלה והחום לילדים, רכשו הילדים מיומנויות חיים וידע.

ההחלטה להעזיבה הותירה את כלל ההורים פעורי פה ומתוסכלים מאוד. החלפת צוות צהרון לאחר פתיחת השנה שמה את הגן במקום מאוד בעייתי, מיטב אנשי ונשות צוות צהרונים בעיר כבר ככל הנראה משובצות לגנים ואנו חוששים ובצדק, שלאחר מהלך כ"כ דרמטי וחד צדדי, יימצאו ילדנו במצב של חוסר יציבות.

נוסיף לכך, שאין אנו מודעים לסיבה להחליף את אתי. לדעתנו, אתי מנהלת את שעות הצהרון ללא רבב, תוך שימת דגש על מתן חום לילדים! עובדה שגורמת לילדנו אושר רב, ולנו רוגע. נוסיף שלאור היעדר שיתוף, מצד הגננת, העירייה וחברת אופק, כל שנותר להבין הוא שהאמתלה להחלטה אינה מקצועית ואינה רלוונטית ואנחנו לא מוצאים כל סיבה הגיונית לקיים כזו רעידת אדמה מיותרת בגן, בעיקר בשנות קורונה, בהן יש לשמור מכל משמר על היציבות והביטחון של ילדנו.

החלפת צוות צהרון לאחר פתיחת השנה הינו מעשה לא אחראי אשר עתיד לפגוע אנושות בתפקוד הגן וברווחת הילדים ולכן אם ישנה סיבה מהותית להחלטה זו (כמובן שכולנו סבורים שניהול הגן והצלחתו חשובה לכל הגורמים המעורבים לרבות העיריה, הגננת והצהרונים) אנו דורשים להבין מה היא.

בהיעדר סיבה לגיטימית לשינוי דרמטי זה, אנחנו הורי גן נופר חותמים על עצומה זו בדרישה לחזור בעוול שנעשה ולמנוע את החלפת מנהלת צוות הצהרון של הגן, גברת אתי שלום לניהול צהרון הגן.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו