קדימה צורן - שומרים על צביון היישוב

אין תמונה

מספר חתימות

842
 
1,000  

שלום לכם. בימים האחרונים החלה פעילות של קבוצת מאבק א-פוליטית בקדימה-צורן על מנת לשמר את צביון היישוב בעתיד. הקבוצה קמה אל מול תהליך מדאיג שמקדם ראש המועצה בקצב מהיר, המתחיל באישור קריה חינוך חרדית בבמימון המועצה, לראשונה אי פעם בשמונים ומשהו שנות היישוב מאז הקמתו.

התהליך שראש המועצה התחייב בהסכם הקואליציוני לעשות כל מאמץ להקצותה עוד בקדנציה הנוכחית. ההסכם מוצג לעיני כל באתר המועצה. למרבה האירוניה, אותו הסכם גם חותם בהתחייבות לשמר את הסטטוס-קוו ביישוב.

אין לנו כל התנגדות לעזרה ולחינוך נאות עבור שכנינו, התושבים החרדים הגרים כיום ביישוב. אבל איננו יכולים להתעלם מתהליכי התחרדות שעברו עשרות יישובים חילוניים בארץ בעשרים השנים האחרונות. אנחנו מודאגים מאוד מחוסר השקיפות של המועצה בעניין זה, מחוסר הנכונות לקיים דיון ציבורי מעמיק ומחוסר הנכונות לתכנן לטווח ארוך, בהתבסס על עובדות וחקר יסודי של הנושא ומתוך כוונה מערכתית לשמר את צביון היישוב.

אנחנו קוראים לראש המועצה ולכל חברי המועצה לעצור מיידית את התהליך הנוכחי, לקיים עבודת מטה יסודית ולחשוף את כל מערך העובדות, השיקולים והתיכנון לטווח ארוך לעיני הציבור. רק אחרי כן, לבצע.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

14/09/2014
העצומה השיגה 500 חתימות!
18/08/2014
העצומה השיגה 100 חתימות!
17/08/2014
העצומה נפתחה