הכלב הוא החבר הכי טוב שלך

הכלב הוא החבר הכי טוב שלך

מספר חתימות

95
 
500  

לראש עיריית חדרה, מר ניר בן חיים ומועמדים בבחירות הקרובות שלום רב

העיר חדרה מונה מעל 100,000 תושבים ובתוכם אלפי בעלי כלבים שאינם מקבלים מענה בסיסי מאת העירייה לה הם משלמים מיסים מדי חודש, כולל חיובים שונים וישירים הקשורים באחזקת הכלבים. 

אין חולק כי 2 גינות כלבים בעיר חדרה ו - 0 גינת כלבים בגבעת אולגה זה מחדל שאין אנו, כתושבים מתכוונים לתת לו יד. נראה כי לאחרונה ישנה אכיפה מבורכת בנושא אחזקת כלבים אך בבד בבד עם אכיפה זו מצופה מהעירייה גם להושיט יד בפעולות המטיבות עם בעלי הכלבים וגם עם מי שאינו בעל כלב. שכן הסדרה יסודית של נושא זה תטיב עם שני הצדדים. נציין שאין חולק כי כמות בעלי הכלבים בעיר הינה גדולה מאוד, זהו כח הצבעה ממשי ואנו נשתמש בו בחכמה בבחירות הקרובות.

זה הזמן שלנו התושבים להביע עמדה למען הכלבים, למען אלה שיודעים להעניק המון המון אהבה שאינה תלויה בדבר, וכל בעל כלב יודע זאת היטב. 

אנו בעלי הכלבים דורשים כי העירייה תיקח יוזמה ותדאג:

 - להקים גני כלבים בגבעת אולגה וגני כלבים נוספים בעיר חדרה

 - תקצה חוף כלבים בו הכניסה תהיה מותרת גם לכלבים ובעליהם ברצועה משוחררת.

 - תדאג להציב מתקנים עם שקיות לאיסוף צרכים בכל רחבי העיר לרבות בגבעת אולגה

ובעיקר תכניס למודעות את העובדה הפשוטה שלא ניתן עוד להתעלם מקיומם של הכלבים בעיר. יש להפוך את העיר לעיר חובבת בעלי חיים.

נציין שכל עיר המכבדת את עצמה יש חוף כלבים וגני כלבים לרוב, כך למשל בתל אביב, הרצליה, נתניה, פרדס חנה ומקומות רבים ונוספים אחרים. 

יודגש כי מקום מסודר עבור בעלי כלבים יספק לכלב מקום מוגן ונוח לשחק, לרוץ ולפרוק אנרגיה מצד אחד, ומן הצד השני טובת העירייה היא גם כן בייחוד גינות כלבים וחוף כלבים שכן אז יהיה מקום מוגדר, מוגן וחופשי לכלבים מבלי להוות סכנה למי שאינו חובב כלבים. יתרה מכך אינטראקציה בין כלבים מעודדת יצירת חברויות (כן כן כמו בני אדם...) ומעודדת אותם להיות חברותיים יותר ויותר.  

משכך אנו דורשים כי אתה, ראש העיר עוד בזמן כהונתך כעת, תכבד את תושביך בהתייחסות עניינית לעצומה זו, ותפעל כאמור בעצומה זו.

אנו פונים גם לשאר המועמדים בבחירות הקרובות להרים את הכפפה הזו. היא שווה הרבה קולות!

נבקש כי כל התייחסות עניינית תועבר לידי עו"ד נורית מנחם במייל: [email protected]

 

תודה רבה. 

תושבי גבעת אולגה וחדרה

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

06/09/2023
העצומה השיגה 50 חתימות!
04/09/2023
העצומה נפתחה