דר' ג'אודת אבו מוך איש ישר ואנו מגנים כל הכפשה של שמו הטוב

דר' ג'אודת אבו מוך איש ישר ואנו מגנים כל הכפשה של שמו הטוב

מספר חתימות

6,118
 
1,000  

דר' ג'אודת אבו מוך איש ישר, מגנים כל הכפשה של שמו הטוב

ב- 8/11/2019 פרסם העיתונאי אחיה ראב"ד באתר YNET כתבה אודות כתב אישום נגד רופא ילדים עם פרסום שמו של דר' ג'אודת אבו מוך (אם כי הוא קרא לו בטעות, או לא בטעות, מוחמד אבו מוך).

בכתבה היה ניסיון ברור להכפיש את שמו הטוב של דר' ג'אודת אבו מוך, שידוע בקרב מטופליו, חבריו לעבודה וכל מכריו- כאיש ישר, צנוע, אכפתי ונעים הליכות.

הכתבה שמה בצד את חזקת החפות מפשע, שקובעת שאדם הוא בגדר זכאי כל עוד לא הוכחה אשמתו, וניסתה לחרוץ את גורלו המשפטי, הקריירה ושמו הטוב של דר' ג'אודת אבו מוך.

המוני האנשים בבאקה אלגרביה ומחוצה לה, שמכירים היטב את דר' ג'אודת, אינם מאמינים לחיפוש הכותרות של עיתונאים מהדרגה השלישית, שאינם חפצים בגילוי העובדות ע"י דיווח אובייקטיבי ולא פוגעני כלפי כל הצדדים.

אנחנו מגנים כל ניסיון הכפשה של שמו הטוב של דר' ג'אודת אבו מוך, אנחנו בטוחים וסמוכים לגבי יושרו, ויכולים לספר עליו רק דברים טובים. דר' ג'אודת הינו רופא ילדים מומחה, בעל ידע מרשים, ולא פחות מזה- הוא איש נעים, חביב ורחוק מתרבות האלימות והפוגעניות. על זה יעידו קודם כל מטופליו, נשים וגברים, ואפילו ילדים.

אנחנו, עמיתי דר' ג'אודת לעבודה, מטופליו ומכריו, יודעים וסמוכים שהוא חף מפשע, אנחנו בטוחים ללא כל ספק ששמו של דר' ג'אודת היה ויישאר שם טוב, אמין וישר.

חתומים:

  1. רופאים ועמיתים לעבודה של דר' ג'אודת אבו מוך
  2. מטופלים והורי מטופלים של דר' ג'אודת אבו מוך
  3. מכרים של דר' ג'אודת אבו מוך

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

28/11/2019
העצומה השיגה 5,000 חתימות!
27/11/2019
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
27/11/2019
העצומה נפתחה