עצומה למניעת סגירת המרפאה של דר' מוראד ותד

עצומה למניעת סגירת המרפאה של דר' מוראד ותד

מספר חתימות

10
 
1,000  
פורסם בתאריך: 23/03/2020
 

עצומה זו נפתחה עקב ההודעה של דר' מוראד ותד על כוונתו לסגור את המרפאה שלו בכפר ג'ת המשולש, ואנו החתומים מטה נגד צעד כזה מכמה סיבות:

  1. דר' מוראד ותד הוא אחד הרופאים הכי מקצועיים ואכפתיים אשר מוכן לתת מענה לכל המטופלים אפילו מחוץ לשעות הפעילות של המרפאה ותמיד דואג לעקוב אחרי המטופלים שלו אפילו במהלך אשפוזם בבתי החולים, וחלק גדול מהחתומים על עצומה זו עברו לקופת חולים כללית אך ורק בכדי להיות מטופלים על ידיו.
  2. המרפאה של דר' מוראד פתוחה בשעות נוחות כמו שעות הערב וימי שבת וזה עוזר להרבה מטופלים אשר עובדים במהלך השבוע וחוזרים מהעבודה בשעות ששאר המרפאות סגורות.
  3. המרפאה של דר' מוראד ממוקמת בחלק המערבי החדש והפחות צפוף בכפר , עם חניה פרטית זמינה בשונה למשל ממרפאת כללית המזרחית אשר ממוקמת באחד המקומות היותר צפופים בכפר איפה שכמעט בלתי אפשרי למצוא חניה זמינה בשעות הפעילות של המרפאה.
  4. חלק מהחתומים על עצומה זו שייכים לקופות חולים אחרות (מאוחדת ולאומית) ומחכים לרגע שבו דר' מוראד יוכל לקבל עוד מטופלים בכדי לעבור הם ובני משפחותיהם לקופת חולים כללית בכדי שגם הם יוכלו ליהנות מהמקצועיות שלו.

אם הפניה שלנו לא תקבל את היחס הראוי ובסוף יוחלט לסגור את המרפאה אנו מתכוונים לעבור לקופות חולים אחרות בכפר (לאומית ומאוחדת) ואפילו נשקלת האפשרות למעבר קבוצתי (מטופלי המרפאה ואנשים המעוניינים לעבור למרפאה מקופות חולים אחרות) לקופת חולים מכבי.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו