עבודה באזרחות טל אביגיל אורי ואיתי

אין תמונה

מספר חתימות

20
 
20  
פורסם בתאריך: 11/05/2022
 

‎במסגרת עבודה באזרחות שיש לנו, בחרנו לפתוח עצומה בנוגע לנושא השפעת הקורונה על זכויות האדם והאזרח במטרה להוביל לשינוי ולאפשר קיום חיים אזרחיים במדינת ישראל בצורה הטובה ביותר.

‎רובנו יודעים כי בעקבות מגפת הקורונה שפקדה את רחבי העולם הגבלות חדשות רבות הוצאו לפועל ונעשו בעולם ובמדינת ישראל בפרט. המטרה היא אכן טובה אך מה חשובה המטרה כשהדרך שגויה?

‎ממצאים ונתונים שעולים מעבודתינו בנושא מעידים על פגיעה מירבית בזכויות הטבעיות של האזרחים במדינה וזאת בשל ההגבלות וההחלטות הממשלתיות שנעשו ועדיין נעשות בתקופה אינטנסיבית זו כגון, הגבלת תו ירוק, הגבלת התו הסגול, סגרים, התקנת איכונים על המכשירים הסלולריים של האזרחים ועוד... בעבודתינו, הצגנו זכויות רבות אשר נפגעו בתקופה זו ובניהן חופש התנועה, הזכות לקניין, הזכות לפרטיות, הזכות לשיוויון ועוד...

‎מטרתנו בהקמת עצומה זו היא להביא להעלת המודעות לנושא בקרב מספר הרב ביותר של האזרחים ושל הממשלה על מנת שנאפשר שמירה על זכויות האזרחים ושלטון שמספק את הבטחון הרב ביותר לאזרחיו. אנו מאמינים כי ההגבלות השונות שהצגנו בהרחבה בעבודתנו ובקצרה כאן בעצומה, מביאות איתן יותר חסרונות וכישלונות מאשר יתרונות ותועלת.אנו נשמח שתחתמו על עצומה זו כאות הזדהות עם דעותינו ומאבקיינו.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו