להסיר חסינות ראש הממשלה בנימין נתניהו

אין תמונה

מספר חתימות

3
 
50,000  
פורסם בתאריך: 05/04/2021
 

אזרחים יקרים, זוהי שעת חירום, הגיעה הזמן להסיר את החסינות מראש הממשלה בנימין נתניהו. אדם שעומד למשפט על שחיתות והפרת אמונים וצפוי למאסר לא ראוי להיות ראש ממשלה ולייצג אותי ואת אזרחי המדינה. אדם כזה מקומו מאחורי הסורגים. כשאולמרט נחשד בפרשת המעטפות ובשוחד והפרת אמונים היה זה ביבי שקם ראשון התריע צעק וחייב את אולמרט להתפטר ולהישפט ולהיכנס לכלא. לכן היום אנחנו צועדים ואומרים.. אין אפה ואיפה.. דין פרוטה כדין מאה.... גם על בנימין נתניהו להתפטר להסיר את חסינותו ולעמוד למשפט ולהיכנס לכלא.... הגיע הזמן שמדינת ישראל שנשלטה במשך עשור על ידי טרוריסט שניסה להשמיד את הדמוקרטיה, ולהכתיב למערכת החוק הצדק והמשפט את התנהלותה... שרצה לקבוע בעצמו מי יישב בראש חבר השופטים במשפטו וינהל את בתי המשפט, שהרי זו שערורייה לשמה וביזיון. הגיע הזמן שמדינת ישראל תחזור להיות מדינה דמוקרטית, הדוגלת בחופש הפרט, חופש העיתונות, חופש וחירות וכבוד האדם וחירותו. ושאזרחי המדינה יקבלו תמורה הולמת מנבחרי הציבור שנבחרו לנהל אותם ולהעניק להם שירות והגנה. לאזרחי המדינה מגיע ראש ממשלה הגון ישר נקי מפלילים, שטובת המדינה ואזרחיה עומדת למול עיניו ולא טובתו האישית של ראש הממשלה וכל התעסקותו היא להימלט ממשפטו ולדאוג לשגעונותיה הבלתי פוסקים של אשתו חולת הנפש ובנו הדפוק בשכל.

הגיע הזמן לממשלה ששמה למול עיניה את טובת הבטחון, החינוך, הכלכלה, הבריאות, הדאגה לגמלאים, לקשישים ולניצולי השואה, לאמהות החד הוריות, לילדים הרעבים, לתרבות לספורט, ולשמירה על אזרחי המדינה מטרוריסט חולה נפש שמנוהל על ידי אשתו חולת הנפש. הגיע הזמן שמערכת החוק והצדק במדינת ישראל תפעל ללא פחד חת ומורא מראש ממשלה מושחת שמאיים עליה חדשות לבקרים.

הגיע הזמן שכל כתבי העיתונות יוכלו להביע ולכתוב את מה שעולה על דעתם בצורה חופשית וללא איומים פחת ומורא משתלטן טרוריסט ואשתו חולת הנפש.

אזרחי מדינת ישראל רוצים שיוויון, חופש הדיבור, צדק, דמוקרטיה ודאגה להם ולמדינה על כל היבטיה וראש ממשלה שנאשם בפלילים לא מסוגל לנהל מדינה שכזו . הגיע הזמן שמר בנימין נתניהו יתפטר ויתעסק אך ורק במשפט שלו. ויניח לאדם אחר ראוי שינהיג את המדינה ויצעיד אותה קדימה לשלום לבטחון ולליכוד העם .

אזרחי ישראל דורשים ממך בנימין נתניהו תתפטר לאלתררררר!!!! אינך ראוי לייצג אותנו ואת המדינה. מושחתים שנאשמים בפלילים בשוחד והפרת אמונים מקומם בכלא מאחורי הסורגים ויפה שעה אחת קודם.

אנא חיתמו על העצומה בהמוניכם ובואו יחד נחזיר את הצדק הדמקרטיה השיוויון וחופש הפרט לארצנו. אין לנו ארץ אחרת.....

תודה על שיתוף הפעולה

אירית

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו