דחיית בחינת רישוי ברפואה מועד ינואר

דחיית בחינת רישוי ברפואה מועד ינואר

מספר חתימות

408
 
500  

לכבוד המועצה המדעית בהסתדרות הרפואית בישראל

הנדון: בקשה לדחיית מועדי בחינת רישוי לסטאז' ברפואה

לקראת סוף אוגוסט התבשרנו שהבחירה שתוכננה ל29.2.2024 הוקדמה לתאריך ה8.1.2024 הקדמה של כמעט חודשיים מהמועד המקורי ובכך קיצרה את זמן הלמידה לבחינה בצורה משמעותית. למרות פניות חוזרות ונשנות על ההקדמה המשמעותית המועד החדש נשאר כפי שהוא.

עכשיו, נכון לכתיבת שורות אלו ישראל נמצאת במלחמה אחרי מתקפת הפתע הנוראה ביותר שידעה המדינה, נמשכת כבר קרוב לחודש וסיומה לא נראה באופק. רבים מאיתנו נמצאים במצב לא אידאלי בלשון המעטה לקיים למידה אפקטיבית כדי להיות מוכנים לאותה בחינה. רבים מאיתנו גויסו במילואים, ו/או בזמן שבני/בנות זוגם נשארו בבית עם ילדים כאשר המסגרת החינוכית ברחבי המדינה לא במיטבה  אזרחים שפונו מבתיהם וכמובן אנשים שאיבדו מישהו קרוב, ורבים וטובים נוספים מתנדבים אם זה בבתי החולים ברחבי הארץ או בעמותות השונות למען החיילים, המפונים, הפצועים, משפחות החטופים והמשפחות השכולות.  כל הגורמים האלו בנוסף לתחושת אי הודאות והחרדה לאהובינו שבחזית ובעורף ולאור התפתחויות הלחימה מובילים רבים מאיתנו למצב של שינוי סדרי עדיפות מתוך חוסר ברירה לנוכח המצב החירום שאליו המדינה נקלעה בחוסר ברירה. 

לכן, אנו החתומים, מודעים למורכבות הבקשה אך בעיקר בעת זו, מבקשים לשקול לדחות את בחינת הרישוי למועד מאוחר יותר בהתאם להערכות המצב בחודשיים לכל הפחות.

תודה מראש ובתקווה לימים טובים יותר.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

03/11/2023
העצומה השיגה 100 חתימות!
03/11/2023
העצומה נפתחה