יאוחדו ימי חופשות ההורים והילדים לאלתר

יאוחדו ימי חופשות ההורים והילדים לאלתר

מספר חתימות

עד כה נאספו: 15,818 חתימות.

הורים: כמה פעמים מצאתם את עצמכם חסרי אונים מול חופשות ילדיכם ממסגרות משרד החינוך, בלי שיהא לכם "פתרון לילדים" - מישהו שישמור עליהם בזמן שאתם עובדים למען פרנסתם?

כאמא אני נתקלת בכך בכל חופשה (מישהו אמר החופש הגדול?), בכל חג יהודי (משרד החינוך מאפשר חופש לפני החג ואחרי החג). מקום העבודה שלי דורש נוכחות מלאה, כמו בכל מקום עבודה במשק הישראלי, ואני נתקלת שוב ושוב בצורך לארגן לילדים מקום להיות בו, בצורך לשלם לגורם חיצוני על מנת שישמור על ילדיי.

כמובן שהמורים אינם "בייביסיטר". הם עובדים קשה מאוד למען חינוך ילדינו, וכולנו יודעים להעריך זאת. יחד עם זאת, הפער העצום בין חופשות ההורים (שאינם מורים), לחופשות הילדים הוא אבסורדי.

מטרת עצומה זו היא לאסוף חתימות רבות ככל האפשר, על מנת לאחד בין ימי החופשות של הילדים, לימי החופשות של ההורים, ולסדר מחדש את לוח החופשות בישראל. קיימים פתרונות יצירתיים כמו יצירת מסגרות משלימות למסגרות משרד החינוך, שיתוף שכבות רבות באוכלוסיה על מנת לעגן את החופשות בהסדרים קבועים וטובים, ורעיונות רבים נוספים. כמובן שאיחוד ימי חופשות ההורים והילדים לא אמור לגרוע בכהוא זה משכר ההורים, וכמובן שהמטרה היא לפעול בשיתוף ארגוני המורים למיניהם, כולל תגמול הולם עבור עבודתם החשובה והחיונית.

מטרת עצומה זו היא לעורר את הצורך והאבסורד לדיון מחודש.

ארגון"הורים עובדים לשינוי" יצא לדרך. בזכות חתימותיכם על העצומה נוצרה מציאות. באוגוסט 2008, נערך כנס הייסוד של הארגון, במעמד יו"ר ועדת החינוך דאז, מיכאל מלכיאור, ובהשתתפות פרופ' עמוס רולידר וד"ר אורי ארבל-גנץ.

בינואר 2010, הוקמה העמותה.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו.

 

אם ברצונכם לקבל עדכונים, פרטים נוספים, הרשמה לארגון וכו', הכנסו לאתר שלנו www.ihorim.co.il והרשמו לקבלת דיוור.

אפשר גם לפנות במייל: [email protected]

וכמובן - אנחנו גם בפייסבוק

זוהי ההזדמנות שלנו לעשות, לשנות, וליצור מציאות אחרת. בואו נגרום לזה לקרות.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

05/06/2011
העצומה השיגה 15,000 חתימות!
03/07/2008
העצומה השיגה 5,000 חתימות!
26/05/2008
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
01/05/2008
העצומה השיגה 100 חתימות!
28/04/2008
העצומה נפתחה