תעשיית העיצוב קוראת לשדרוג מדיניות התמ"ת לקידום העיצוב

תעשיית העיצוב קוראת לשדרוג מדיניות התמ"ת לקידום העיצוב

מספר חתימות

1,392
 
900  

לכבוד

שר התמ"ת - מר שלום שמחוןמנכ"ל משרד התמ"ת - מר שרון קדמימנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים - מר רן קויתילמשרד התמ"ת תפקיד מוביל בקידום הכלכלה הישראלית ובקידום החדשנות והיכולת התחרותית של יצרנים וספקי שירותים. לאחרונה, המשרד עושה רבות כדי לקדם את המגזר החשוב של עסקים קטנים ובינוניים.אנו, מעצבים, אנשי עסקים ואנשי האקדמיה, פונים למשרד לפעול לתיקון "כשל שוק" בתחום "התעשיות היצירתיות" ובמיוחד כשל בקידום תעשיית העיצוב הישראלית.לתעשיית העיצוב הישראלית, על כל תחומיה, יכולות ברמה בינלאומית. תעשיית העיצוב, הכוללת אלפי עסקים קטנים, מפרנסת עשרות אלפי אנשים ויוצרת ערך כלכלי של מאות מיליוני שקלים כל שנה המבוסס על יכולות אנושיות - המשאב הישראלי החשוב ביותר.חוסר המודעות לתפקיד העיצוב וחוסר ההבנה בניהול תהליכי עיצוב פוגעים בפיתוח הכלכלה הישראלית ומונעים פיתוח מוצרים ושירותים חדשניים. חוסרים אלו מהווים "כשל שוק" הדורש התערבות ממשלתית מיידית.

אנו קוראים למשרד התמ"ת לבדוק מחדש את התוכניות לקידום העיצוב ולעדכנן לפי מודלים עכשוויים מהעולם. לדעתנו, דרוש שינוי בקונספציה כדי להתאים את המאמצים לאתגרים של הכלכלה הגלובאלית.הגשנו למשרד התמ"ת רעיונות והצעות לבניית מדיניות חדשה.
לדעתנו, יש לפעול לקידום מודעות של דרגי ניהול בכיר בתעשייה ובעסקים. חשוב לנו להדגיש, כי גם אנחנו המעצבים, חייבים לשדרג את הבנתנו בתרבות העסקית.
אנו, בשם התעשיות היצירתיות בכלל ותעשיית העיצוב בפרט, מאמינים כי למשרד התמ"ת תפקיד חיוני בתיקון המצב.אנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה כדי להשיג מטרה חשובה זו.קהילת המעצבים הישראלית ********************************************************************************אנו מזמינים את החותמים להשתמש בשדה ה"הערות" כדי לציין את תחום עיסוקם ותפקידם. נודיע לנרשמים על התפתחויות.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

11/05/2012
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
05/05/2012
העצומה השיגה 500 חתימות!
03/05/2012
העצומה השיגה 100 חתימות!
01/05/2012
העצומה נפתחה