לפטר את מנדלבליט וניצן לאלתר

לפטר את מנדלבליט וניצן לאלתר

מספר חתימות

3,773
 
5,000  
עמדת היועץ המשפטי לממשלה לפיה יש לפסול את ד"ר בן ארי מלרוץ לכנסת היא ההוכחה הגדולה כי היועמ"ש מנדלבליט ופרקליט המדינה שי ניצן הם שמנהלים את מדינת ישראל.
 
רק אתמול הודיע מנדלבליט שהוא מתנגד לפסילה של מפלגות בל"ד, חד"ש ותע"ל, מפלגות שמסיתות נגד מדינת ישראל, תומכות טרור מובהקות שמעודדות פגיעה ביהודים וחברי כנסת מתוך הרשימות הללו סבורים שרצח חיילים ומתיישבים הוא דרך לגיטימית להתנגדות למדינת ישראל.
 
אנו מקווים ומאמינים שחברי וועדת הבחירות יבהירו מחר ליועמ"ש שיש גבול לצביעות, יועץ משפטי שמכשיר את אויבי ישראל ומבקש לפסול את ד"ר בן ארי לא ראוי להיות היועץ המשפטי של מדינת ישראל. 
 
עדכונים חשובים:
 
אחרי הדיון הסוער בועדת הבחירות על הבקשות לפסול את אנשי "עוצמה יהודית", הצביעו ואישרו את מועמדותם של בן ארי ושל איתמר בן גביר 15-16
 
2 במשטרה ובפרקליטות בוחנים בימים האחרונים אם לפתוח בחקירה פלילית נגד יו"ר מפלגת עוצמה יהודית, מיכאל בן ארי, בגין הסתה לגזענות, כך דווח הערב (רביעי) בחדשות 13.
 
גורם משפטי בכיר מעריך בשיחה עם "מעריב סופהשבוע" כי קיימת סבירות גבוהה שבית המשפט העליון יפסול את מועמדות נציג מפלגת עוצמה יהודית ד"ר מיכאל בן ארי, הממוקם במקום ה-5 ברשימת "איחוד מפלגות הימין". כזכור, היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה הצטרפו לעמדת מרצ והמרכז הרפורמי לדת ומדינה שהגישו עתירות לוועדת הבחירות המרכזית, וטענו כי יש לפסול את בן ארי בגין שלל אמירות המהוות הסתה לגזענות, שהיא אחת מעילות הפסלות לפי חוק יסוד הכנסת.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

11/03/2019
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
06/03/2019
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
06/03/2019
העצומה נפתחה