מתקנים את הליקויים ברחוב הרב יוסף משאש

אין תמונה

מספר חתימות

3
 
2,000  
פורסם בתאריך: 30/09/2020
 

שלום רב לתושבי חיפה ונו"ש בפרט.

רציתי להעלות נקודה ברשותכם - האם יש אפשרות לטפל במספר מפגעים ברחוב הרב יוסף משאש?

אני עובר ברחוב זה מדי יום, ויש שם מספר בעיות:

1) בכניסה לרחוב מרחוב ערד, אין לרכבים מספיק מקום לפנות והם נכנסים לתוך הנתיב הנגדי- הרחוב שם פשוט צר מדיי. אותו הדבר ניתן להגיד על הכניסה לרחוב מדרך יד לבנים- הפנייה לתוך הכביש ממוקמת בקטע מאד צר.

2) אם זה לא מספיק, לרכבים הבאים מערד אין שדה ראייה לתוך רחוב משאש- ולא כולם עוצרים בעצור שיש להם שם. ברוב המקרים הם נכנסים בדיוק כשרכב עולה, וכמו שאמרתי קודם- לתוך הנתיב הנגדי, כי צר שם מאד.

3) מהמורות המהירות בכביש זה אינן תקניות בעליל, וגורמות לזעזוע רציני כשעולים עליהן גם במהירות נמוכה מאד (אפילו 20 קמ"ש בלבד). הן גם גבוהות מהנורמה וגם השפה שלהן (בעלייה ובירידה) לא מוחלקת כמו שצריך לתוך האספלט. ברחובות אחרים באיזור, כמעט שלא מרגישים את המהמורות.

4) בורות! וגבעה אחת... צמוד לאחת המהמורות, ישנו מכסה ביוב הבולט לגובה, מה שגורם לנהגים "לברוח" לתוך הנתיב הנגדי. גם כשהוא אינו פנוי. וזאת מעבר לבורות שנפערו באספלט לאורך הכביש (אשר חלקם תוקנו וחלקם עדיין פעורים). המצב שופר מעט לאחרונה, אבל עדיין מהווה מפגע.

5) היעדר גדרות בטיחות על המדרכות ליד וממול למתנ"ס נווה יוסף תורם הרבה לעובדה שאנשים מטיילים על הכביש חופשי-חופשי ומתעצבנים על הנהגים שמפריעים להם לעשות כן. בשילוב עם שדה הראייה הפגום מערד, לא חסר הרבה לתאונה עם הולך רגל.

פניתי לפני כשנתיים לעירייה בשאלה לגבי מתי מתוכנן לטפל בחלק מהמפגעים האלו, אך התשובה הייתה לאקונית משהו.

ניסיתי להעלות פוסט דומה מאד לקבוצות של תושבי נו"ש בפייסבוק, אך כפי הנראה הוא לא אושר לפרסום.

לכן אני פותח עצומה כאן באתר, ומבקש את חתימתכם כדי לעורר שינוי חשוב ורצוי.

על החתום, 

דורון- תושב נו"ש שאכפת לו מהדרך שבה הוא עובר יום יום.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו