מכתב עמדת ההורים- יבוטלו המתווים לאלתר!

מכתב עמדת ההורים- יבוטלו המתווים לאלתר!

מספר חתימות

4,498
 
20,000  

לכבוד:ראש הממשלה- נפתלי בנט. שרת החינוך- יפעת שאשא ביטון.שר הבריאות- ניצן הורוביץ

אחרי שנתיים של טירוף מערכות ומס' מתווים לא מבוטל שכולם הסבו נזק לילדנו, אנו, ציבור ההורים, מביאים עמדתנו:

- אנו מוצאים כי מערכת החינוך "נגנבה" ע״י פוליטיקאים ובעלי הון, שכל דאגתם היא שלום הכסא והאינטרסים האישיים שלהם, תוך ניתוק מוחלט מהמערכת שעליה הם אמונים, במקום לחזק ולשפר הם מטביעים אותה! בינה ובין המילה "חינוך" לא נותר כל קשר.

ההתנהלות במערכת החינוך הפכה תוקפנית, דורסנית ומעודדת אלימות והדרה ביודעין ובכוונה תחילה.

אך דעו לכם זאת:

- אנו, ציבור ההורים,מוצאים כי פשעתם כנגד ציבור ילדנו, כשאפשרתם לגופים פרטיים לחדור לשטח מוסדות החינוך כדי לבצע פרוצדורות רפואיות פולשניות בילדנו ע"י זרים שאינם בעלי הסמכות המקצועית לעניין ("נאמני קורונה"): פרוצדורות שמקומן בסניפי קופות חולים ובבתי חולים! אם בכלל.

- הטעתם ביודעין (ולכאורה), את הרשויות, מנהלי בתי הספר והגנים, צוותי ההוראה בכלל ובפרט, וציבור ההורים במתווים שאינם חוקיים ודורסי זכויות אדם, תוך הפעלת לחץ נפשי ופסיכולוגי, תוך הסתה וכוחניות!

- פגעתם בנפשם וגופם של ילדנו הרכים כשניצלתם סמכותכם למטרות שאינן כשרות (אולי כשרות בסין) ובוודאי אינן מידתיות!

- חנקתם את ילדנו במסיכות וגזלתם מהם את הזכות הבסיסית לנשום, בעוד שחלקכם מסתובבים ללא מסיכות, מפרים ברגל גסה את המתווים שבעצמכם תוויתם ובעודכם שנתתם לעצמכם פטור מהמתווים שבעצמכם תוויתם, ומיקמתם את עצמכם כמורמים מהעם!

- אנו, ציבור ההורים, מודיעים בזאת, כי עובדי ציבור שפשעו בציבור בין אם ביועדין ובין אם לאו, אינם רלוונטים עוד!

כאשר ילדנו מותקפים בכל יום ע"י המערכת שאמורה לגונן עליהם ונפשם וגופם בסכנה בגלל אותה מערכת - אנו נפעל ע"פ שיקול דעתנו והאינסטינקט ההורי הכי בסיסי שקיים בנו מעצם שחר ההיסטוריה האנושית! כל זאת בכדי להביא למטרת רווחתם ובטחונם, גם אם נדמה לכם שאתם יכולים לחוקק איזה חוק יבש שתרצו, כי הנייר סופג הכל.הפכתם פשע לחוק וחוק לפשע!

- בימים אלו אתם מנסים לנרמל פרוצדורות רפואיות פולשניות בילדנו בתוך שטח מוסדות החינוך, וציבור ההורים, מודיע לכם באופן שאינו משתמע לשתי פנים:

נמצה את כל האמצעים החוקיים העומדים לרשותינו כדי לפעול מול כל רשות, איש ואישה אשר יהיו מעורבים באופן פעיל ו/ או עקיף במהלך!

- ציבור ההורים מודיע בזאת כי לא ישתף פעולה עם המתווים ההרסניים שלכם, כי אין פה דאגה לבריאות הציבור בעוד ילדנו משלמים בבריאות נפשם ובבריאות גופם!

סיימנו לשחק! מרגע זה, לא מקובל עלינו שום מתווה, פרט לחזרה לשפיות והוצאת הטלפיים של משרד הבריאות ממשרד החינוך! לא נשאיר את ילדינו מאחור בספינה שטובעת!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

23/01/2022
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
22/01/2022
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
22/01/2022
העצומה נפתחה