לא מפקירים את התרבות בחולון - תומכים במאבק העובדות והעובדים

לא מפקירים את התרבות בחולון - תומכים במאבק העובדות והעובדים

מספר חתימות

1,008
 
1,500  

אנו - עובדים, תושבי חולון ואזרחים שוחרי תרבות - מביעים את צערנו העמוק על העמדה בה בחרו עיריית חולון והנהלת החברה לפיתוח תאטרון מוזיקה אומנות ומחול בחולון - המאגדת תחתיה את המדיטק, תאטרון חולון ומוזיאון הילדים - לנקוט כלפי עובדיה, לנוכח מאבקם הלגיטימי על זכויותיהם הבסיסיות. 

הנהלת החברה ועיריית חולון, בראשות מוטי ששון, מסרבות להציג הצעה הוגנת במענה לדרישות הצודקות של העובדות והעובדים.

אנו זוכרים ומזכירים כי כל אירוע ופעילות או הקרנת סרט או תערוכה איננה רק הצגה עבור המנוייםות והלקוחות.  לכל הקרנה יש מקרין, בכל אולם יש סדרן, ויש גם מי שמנקה את האולמות בתום הפעילות. אנשים אלו הם שותפים מלאים וחשובים לעולם התרבות של העיר חולון.

עולם התרבות העשיר בחולון מהווה חלון החושף את התושבים למגוון רחב של יצירות המגלמות בתוכן סובלנות, אנושיות ושאיפה להגינות ולשוויון בין בני האדם בחברה. ככזה, היינו מצפים ממנו שייצג ויעודד ערכים אלו.  

כאנשים שוחרי תרבות ואמנות המאמינים בערכים אלו אנו חשים אי נעימות, שלא לומר בושה, כאשר אנו יודעים כי האנשים העובדים עבור התרבות בעיר לילות כימים אינם זוכים לתנאי העסקה הוגנים ואף לא לאוזן קשבת מההנהלה.

אנו מבקשים מראש עיריית חולון, מוטי ששון, והנהלת החברה לפיתוח תאטרון, מוסיקה אמנות ומחול בע"מ לא רק להתגאות בעולם התרבות העשיר של חולון, אלא גם להעניק לצוות העובדים שלה תנאים צודקים והוגנים. הוותיקים שבעובדי החברה מלווים במסירות את המנויים והתושבים כבר שנים רבות והם, לא פחות מההנהלה, ליבה של התרבות בחולון.

אנו קוראים לעירייה ולהנהלה להסכים למתווה שייתן מענה לדרישות העובדים ולהביא לקיומה של עיר תרבותית עשירה, שתקיים עולם תרבותי חופשי והוגן כפי שהוא אמור להיות. נמשיך לתמוך ולהזדהות עם מאבק העובדות והעובדים עד שיגיעו להסכם שיעגן את זכויותיהם.

עקבו אחרינו בפייסבוק - www.facebook.com/holonunion

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

04/09/2017
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
25/06/2017
העצומה השיגה 500 חתימות!
15/05/2017
העצומה השיגה 100 חתימות!
14/05/2017
העצומה השיגה 50 חתימות!
14/05/2017
העצומה נפתחה