נלחמים ביוקר המחיה!

אין תמונה

מספר חתימות

5
 
5  
פורסם בתאריך: 10/04/2021
 

במסגרת שיעורי האזרחות בבית ספרנו- "אורט ע"ש חיים גרינברג קרית טבעון" התבקשנו לבחור נושא אזרחי בעל חשיבות מרכזית בחברה הישראלית כולה ולהכין עליו עבודה מפורטת. לאחר חשיבה מרובה הגענו להחלטה 

לכתוב את עבודתנו על יוקר המחיה בישראל תוך התייחסות למשבר הקורונה. נושא זה הינו נושא הקרוב לליבנו מאוד, משום שכולנו נהפוך להיות בקרוב אזרחים בוגרים במדינת ישראל, אשר עתידים לחיות פה ולהקים כאן את בית ילדינו. אנו סבורים כי דרוש שינוי מיידי בנושא זה, בשביל הדור שלנו וגם בשביל דור העתיד, שיגדל למדינה מתוקנת ובריאה.

יוקר המחיה בארץ הוא גבוה במיוחד, ולשרוד את המצב הזה כל יום מחדש זו מלחמה של ממש. ביום בו סיוע לאזרחים לא ייחשב בתור אירוע יוצא מגדר הרגיל, נוכל להיות בטוחים כי מדינת ישראל היא מקום בו ילדינו יוכלו לחיות בשלום, ללא דאגות, לחצים, מריבות ושנאת חינם. לאחר חשיבה רבה ומעמיקה, הגענו למסקנה כי יש צורך בכתיבת עצומה ופרסומה ברבים. אנו מעוניינים לעורר את המודעות הציבורית בנושא יוקר המחיה הקשה בארץ ולגרום לאנשים להיות מודעים למצב. אנו רוצים אנשים בחברה אשר לא ישמשו כצופים מהצד, יגבשו דעה משל עצמם ולא יהיו נתינים של האנשים שיושבים למעלה. אנו בוחרים בחשיפת האמת, ולמען מטרה זו נצטרך את הירתמותם של כמה שיותר אנשים נאורים, חושבים ודורשי-שינוי.

על מנת שנביא לשינוי, אנו זקוקים למספר חתימות גבה ככל האפשר, וכך להגיע אל שר הכלכלה. אין אפשרות להמשיך לחיות כך, יש לא מעט משפחות שמתקשות לסיים את החודש!

אם גם אתם מעוניינים להצטרף ולתמוך בנו, כל מה שדרוש זה לחתום על העצומה!

תודה מראש, תלמידי כיתה י"ב 6 בבית הספר התיכון "אורט ע"ש חיים גרינברג קרית טבעון". 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו