משבר האקלים בצל הקורונה

משבר האקלים בצל הקורונה

מספר חתימות

16
 
150  
פורסם בתאריך: 21/03/2020
 

בזמנים האלה, כשנגיף הקורונה מאיים על החיים של כולנו, חשוב יותר מתמיד לשמור על כדור הארץ שלנו. אנחנו נמצאים בשנים האחרונות בעיצומו של משבר אקלימי, ועדיין יש אנשים רבים שממשיכים לזהם את כדור הארץ ביום-יום. במשבר שאנו נמצאים בו כיום יש מאות מיליוני בני אדם הנמצאים בבידוד ביתי, ולצערנו אנשים ממשיכים להשתמש בכלים חד פעמיים בארוחות ולייצר כמות זבל גדולה מאוד, מה שמגביר את זיהום האוויר ומחמיר את משבר האקלים שלנו.

בנוסף, הקורונה והפחד ממחסור בסופרים גורם לאנשים רבים לאגור כמויות מזון אדירות וכמות גדולה מאוד של מצרכים, ובכך גורמים לבעיות-אנשים שבאמת נמצאים בבעיה ושיש להם מחסור בנייר טואלט למשל, אולי לא יוכלו לקנות אותו מכיוון שאחרים קנו יותר ממה שהם צריכים. בנוסף, רוב הדברים שנקנה ייזרקו לפח, כלומר עוד אשפה והזיהום מחמיר.

הסופרים פתוחים, חלקם כמעט 24/7! אין טעם לאגור דברים ולקנות יותר ממה שצריכים, כתוצאה מכך יהיו עומסים על הסופרים, והנגיף ידביק אנשים נוספים. לכן בבקשה, אפשר לקנות יותר מהכמות הרגילה אבל על גבול הטעם הטוב.

אנא תחתמו על עצומה זאת כדי שהיא תגיע לעיניהם של כמה שיותר אנשים, וכך נוכל לפתור את המשבר בצורה טובה ויעילה יותר. זה לא חייב להיות משהו גדול, כי אם כל אחד ישמור על עצמו ויחיה בצורה שטובה לסביבה, כדור הארץ היפה שלנו יהפוך למקום יותר טוב.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו