חוסר שיוויון באופן בדיקת המבחנים בחדווא 1

אין תמונה

מספר חתימות

40
 
52  
פורסם בתאריך: 07/07/2021
 

אנו הסטודנטים של שנה א׳ הנדסה אזרחית מבקשים מהפקולטה למתמטיקה להתייחס לטענותינו בנוגע לשיטת הבדיקה של המבחן בקורס חדווא 1.

עוד בטרם ביצוע הבחינה התריעו מספר סטודנטים על חוסר השיוויון שהולך להיות באופן בדיקת המבחנים בין שני המרצים של קורס חדוא 1 בתואר הנדסה אזרחית שנה א׳ . מרצה אחד הנחה את בדיקת המבחנים לפי הכללים הברורים והידועים כשסך הכל צריך לבחור 5 שאלות מתוך 6 וסך הכל ניתן להגיע ל100 נקודות.  מנגד, המרצה השני הנחה את הסטודנטים שלו לבצע את הבחינה באופן אחר, בעצם אישר להם לצבור נקודות מכל השאלות הקיימות בבחינה בכדי לשפר לעצמם את הציון ולקבל גישה ל 115 נקודות אופציונליות בבחינה לעומת הכיתה השניה שלא הייתה להם אפשרית צבירה .ההבדל בין שיטות הבדיקה של המרצים היה ניכר בממוצע הציונים של הכיתות, שכן בכיתה של המרצה שבדיקתו הייתה בצורה המוכרת והידועה מראש לכלל הסטודנטים הממוצע היה 61 , ואילו אצל המרצה שאיפשר צבירה במבחן הממוצע היה 78. ברור כי ההפרש אינו הגיוני וההסבר לכך הוא ברובו עניין הצבירה שיצר חוסר שיוויון בין הסטודנטים.

 העצומה הזאת קמה כי נראה שהפקולטה למתמטיקה לא התייחסה לטענותיהם של הסטודנטים לשיוויון ופרסמה את הציונים בלי לדאוג לכך לשיוויון מלא בבדיקת המבחנים בין כל הסטודנטים. אנו הסטודנטים של הכיתה בה הממוצע היה 61 בעקבות הבדיקה הרגילה בה ניתן היה להגיע עד ל100 נקודות דורשים שיתייחסו לטענותינו ויתנו להן את המענה ההולם בכדי ליצור שיוויון מלא בין כל הסטודנטים בתואר.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו