נגד סגירת הד החינוך

נגד סגירת הד החינוך

מספר חתימות

126
 
10,000  

הד החינוך הוא כתב העת הכי ותיק בישראל. גיליונו הראשון יצא בדצמבר 1927. זהו כתב עת אמיץ, מתחדש ורבגוני. הד החינוך על מדורי הריגול, הספרות, המדע, השירה, השפה, היהדות, החברה והפוליטיקה- הוא בן בית אהוב אצל רבים. כעשרת אלפים מנויים ועוד רבים שמעיינים במהדורת האינטרנט ובכתבות מזדמנות.

אני יודע: רבים נטשו את העולם המודפס לטובת העולם האלקטרוני. גם לי יש מסך בכיס וגם אני מתקשה להיפרד ממנו. אבל אני מתקשה להיפרד גם מהעולם המודפס, וכמוני רבים, בעיקר מן הדור המבוגר (אבל לא רק). יש בישראל כתב עת בן 90 שנה ולא היינו רוצים שילך לעולמו בטרם עת. כל כך חיוני לשמר, ולו במערכת החינוך שלנו, את המילה המודפסת, זו שיש לה היסטוריה ויש לה משקל.

האם עיקרון הרווח מוכרח לנצח? לא! עלינו לומר להסתדרות המורים שתניח להד החינוך לשמר גחלת (מודפסת או אינטרנטית) עתיקה מפני שאין הרבה מדורות שבט בחברה הישראלית שקוראים בהן דתיים וחילוניים, אנשי פריפריה ומרכז, ערבים ויהודים, ותיקים ועולים חדשים. באמת שאין הרבה כאלה כתבי עת או עיתונים ואינני יודע אם חוץ מהד החינוך נשארו מדורות שבט בישראל.

הבה נאמר יחד להסתדרות המורים, במאות שיתופים ופניות: הניחו לכתב העת הוותיק לחיות. כן, גם אם זה עולה לכם כסף וגם אם זה איננו רווחי. ואתם, המורות והמורים אנשי חינוך ואנשים שאכפת להם. בואי נתגייס ביחד ונציל את הד החינוך

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

18/09/2017
העצומה השיגה 100 חתימות!
17/09/2017
העצומה השיגה 50 חתימות!
16/09/2017
העצומה נפתחה