השתיקה לא יפה לנו

השתיקה לא יפה לנו

מספר חתימות

1,388
 
2,000  

לכבוד   

יו"רים/יות ומנהלי/ות הגופים המוסדיים, ובראשם: מגדל, כלל ביטוח, הפניקס, אקסלנס קרנות נאמנות, מגדל קרנות נאמנות:

אנו, חוסכות פנסיוניות במספר בתי השקעות, דורשות כי הגופים המוסדיים המנהלים את הכספים שלנו, יפסיקו מיידית את ההשקעה של הכספים שלנו בחברת מליסרון של האחים עופר.

לאחרונה נודע לנו, כי נגד מנכ"ל שני קניונים בבעלותה של חברת מליסרון, מר מנחם מעודי, תלוי ועומד כתב אישום בגין עבירות הטרדה מינית ומעשים מגונים שביצע בעובדת המועצה המקומית באר טוביה, וכן הוגשה כנגדו תביעה אזרחית בגין הטרדה מינית ומעשים מגונים שביצע בזכיינית שירה חדד, אשר מנהלת מזה 11 שנים את קפה גרג במתחם בילו סנטר (אחד המתחמים המנוהלים ע"י מנחם מעודי). חברת מליסרון, שבה מושקעים כספי הפנסיה שלנו, לא רק שהמשיכה ועדיין ממשיכה להעסיק את אותו מנכ"ל, ולא רק שלא דיווחה בשקיפות לציבור המשקיעים שלה על האירועים כאמור, אלא אף הודיעה לאחרונה לקפה גרג ולשירה חדד על סיום הסכם ההתקשרות עימה, ובכך למעשה גודעת את פרנסתה של שירה.

אנו רואות בחומרה את התנהלותה של חברת מליסרון, אשר בפועל מגבה את המנכ"ל המואשם בביצוע עבירות חמורות בשתי נשים, ומתנכלת באופן חמור למי שהוטרדה מינית על ידו. אנו מסרבות לקחת חלק בהשקעה ומימון של חברה ציבורית, אשר פועלת במחשכים, תוך המנעות מדיווח וביקורת ציבורית, ובוחרת לרמוס את עסקיהן של נשים שהעזו להתלונן על הטרדות מיניות המתבצעות תחת חסותה. בחירתה של חברת מליסרון לתמוך במנכ"ל בעל כח והשפעה, החשוד בהטרדות מיניות ומעשים מגונים, תוך שהיא מסלקת את הקורבן מדרכה בצורה מבזה ופוגענית, מעבירה מסר לכל אישה שנפגעה, שלא להעז להתלונן.

אנו דורשות מכם, כגופים המנהלים את כספינו, שלא לתת יד למעשים אלו, ולהפסיק להשקיע בחברת מליסרון.    

*העצומה מנוסחת בלשון נקבה אולם מיועדת לגברים ונשים כאחד*   

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

25/04/2021
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
19/04/2021
העצומה השיגה 500 חתימות!
18/04/2021
העצומה נפתחה