מילואימניקים להשבת הבנים

מילואימניקים להשבת הבנים

מספר חתימות

471
 
2,500  

לכבוד

מר בנימין נתניהו, ראש ממשלת ישראל

א.נ.מ,

אנו החתומים על עצומה זו, אנשי מילואים המשרתים באמונה שלמה את מדינת ישראל, מאוכזבים עמוקות מדרך ההתנהלות של ממשלת ישראל בראשותך ובדרך פעולתה ויחסה ללוחמי צה"ל ובני משפחותיהם שגופותיהם בידי החמאס יותר משנתיים ימים. חיילי צה"ל ואזרחי ישראל הנאמנים לא ישקטו ולא ינוחו עד אשר נראה מזור למשפחות השכולות ועד אשר לוחמי צה"ל הנאמנים שנפלו בשבי החמאס יובאו לקבורת ישראל – והאחריות למחדל תרבוץ לפתחי נבחרי הציבור שכשלו במשימת זו.

אנו רואים סיכון נורא להתפוררותה של האמנה בין המדינה והצבא לבין משפחות החיילים, צבא העם בסדיר ובמילואים. האמנה קובעת כי הצבא אינו משאיר חיילים מאחור ומביא את כל חייליו, חיים, פצועים או מתים למשפחותיהם, לארץ ישראל. סגן הדר גולדין מסיירת גבעתי, וסמ"ר אורון שאול מגולני, הם לוחמים שנפלו ומוחזקים על ידי האויב שבעין. אזלת היד של ממשלתך, והצבא שאתה מופקד עליו בנושא זה, מאיימת על כל חייל מילואים הנקרא לדגל ביום פקודה, ועל משפחתו שנשארת בבית.

אנו דורשים כי יערך שינוי מקיף בהתנהלות המעשית של הממשלה וכי היא תשים סוגיה זו בראש סדר העדיפויות ותפעל בכל דרך נחושה ועיקשת ולהבהיר הבהר היטב לחמאס ולאויבי ישראל האחרים כי ישלמו מחיר כבד על פעולתם הבזויה של החזקת גופות לוחמי צה"ל.

התחושות הקשות מאוד, שלנו כחיילי צה"ל ואזרחי מדינת ישראל, מפעולת ממשלתך נובעת מכך שבמשך שנתיים וחצי לא הפעילה הממשלה שאתה עומד בראשה אמצעי לחץ על החמאס, וגם מכך שבצורה פורמאלית קיבל הקבינט החלטה לפני 3 חודשים בלבד כי לא משחררים גופות מחבלים, מכבידים על תנאי הכליאה ומונעים ביקורי משפחות, במטרה להפעיל לחץ על החמאס – והממשלה אינה פועלת בצורה הזו כלל. אנו מוטרדים מאוד מאי מימושן של החלטות הקבינט הידועות, על אחת כמה וכמה על אלה שאינן ידועות.

על החתום,

לוחמי המילואים:

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

02/04/2017
העצומה השיגה 100 חתימות!
01/04/2017
העצומה השיגה 50 חתימות!
01/04/2017
העצומה נפתחה