מנויי הפועל ירושלים מוותרים על פיצוי

אין תמונה

מספר חתימות

203
 
250  

אלפי אוהדים של הפועל ירושלים רכשו מנוי שנתי למשחקי הקבוצה לעונת המשחקים 2019/20, הכולל את משחקי ליגת ווינר סל וליגת האלופות של פיב״א. לצערנו, עקב נסיבות שמעבר לשליטת הקבוצה והאוהדים, חלק מהמשחקים בוטלו או נערכו ללא קהל, לרבות משחקים חשובים בשלבים המכריעים של העונה, ובשלב זה לא ברור האם יתאפשר לקבוצה להמשיך ולערוך משחקים במסגרת האירופית. אוהדים רבים שהשקיעו ממיטב כספם ברכישת מנוי נותרו מאוכזבים לאחר שלא קיבלו את האפשרות לנצל את המנוי עד תום.

מצד שני- במהלך עונת המשחקים הנוכחית, זכינו לראות את הקבוצה האהובה שלנו הופכת לאחת הקבוצות האיכותיות, מרגשות ומצליחות בתולדות המועדון. אנו האוהדים מוקירים את פועלה של הנהלת הקבוצה, אשר פועלת בתנאים לא פשוטים ולמרות זאת הצליחה לבנות קבוצה לתפארת, שהפכה את העונה הזו למרגשת ומיוחדת עבור כולנו. על מנת להביע את הערכתנו ומחויבותנו לקבוצה, אנו, החתומים מטה, מנויי הקבוצה, מבקשים לוותר מראש על כל פיצוי בגין ביטול משחקי הקבוצה במהלך העונה. אנו אסירי תודה למועדון ולהנהלת הקבוצה על פועלה, ומבקשים להדגיש שאנחנו חשים שקיבלנו תמורה מלאה לכספינו, למרות ההקפאה האפשרית בפעילות הקבוצה והעובדה שנגזר עלינו להיעדר מחלק מהמשחקים. חשוב לנו שהנהלת הקבוצה תדע שהאוהדים המסורים מתייצבים מאחוריה ולמרות האכזבה מהנסיבות שחייבו את השהיית (ואולי אף ביטול) המשך המשחקים, אנחנו נותרים מחויבים להצלחת הקבוצה.

ההשתתפות בעצומה מיועדת למנויי הקבוצה בעונת המשחקים הנוכחית. נודה לכם אם תציינו בשדה המיועד לכך את מיקומכם בארנה  או את מספר המנויים שברשותכם (לדוגמה: אולם 1, שורה 17, כסאות 36-41).

יאללה הפועל!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

12/03/2020
העצומה השיגה 100 חתימות!
12/03/2020
העצומה נפתחה