להשאיר את חנה בצהרון פילפלון

אין תמונה

מספר חתימות

31
 
30  
פורסם בתאריך: 18/11/2020
 

פונטיז שלום, 

אנחנו, הורי צהרון גן פלפלון אשר בסמטת עמרי בתל אביב מבקשים בזאת להשאיר את חנה הסיעת בצהרון (גננת- אורנה בן דוד) ולבטל לאלתר את עזיבתה מהסיבות שלהלן: 

1. חנה היא סייעת בגן פלפלון, מכירה היטב את הילדים ואת הצרכים שלהם, עוברת איתם את היום בגן וממשיכה לצהרון והרצף הזה משמעותי וחשוב בעבורם כמו גם עבורנו. אנחנו מגיעים בסוף יום ויכולים להתעדכן מחנה על היום שעבר הילד ואין נתק בין הגן לצהרון. 

2. חנה היא נכס לכל גן וצהרון בהיותה סייעת נמרצת, חרוצה, ראש גדול ואכפתית, שמה לב לפרטים ובעיות של כל ילד, מלמדת את הילדים, מצחיקה אותם, רוקדת איתם, משחקת ועושה הצגות וכל זה תוך שמירה על התנהלות של משימות שוטפות, של ארוחות, נקיון וטיפול בילדים. היא עושה הרבה מעבר למה שנדרש מתפקידה, אהובה על הילדים ונוכחותה משמעותית עבורם .

3. הילדים התרגלו לשיגרת הצהרון בנוכחותה ונבקש להמנע מעוד שינוי, נוסף על השינויים שגם ככה נכפו על הילדים בזמנים אלו. 

4. אורנה מעידה על כך שיש שיתוף פעולה מוצלח ביניהן, חנה יודעת להתאים את עצמה ולכן הכל מתנהל בטוב ללא ויכוחים או ריבים דבר שמשרה ביטחון על הילדים ומאפשר להתרכז בנתינה לילדים ובהעשרתם. 

בנוסף מעידה אורנה שחנה עושה עבודה של 2 סייעות בגן רב גילאי שיש בו גם ילדים קטנים שעוד צריכים הרבה עזרה אי לכך הבקשה שלה ריאלית. 

לדעתנו עזיבתה של חנה תהווה פגיעה משמעותית באיכות הצהרון ובכך פגיעה בתנאים עבור ילדנו, ענין שעשוי להשפיע על החלטותינו בהמשך. 

נודה על שיתוף הפעולה והתחשבות בבקשתנו.

בברכה, 

הורי צהרון גן פלפלון

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו